کد خبر: 66178

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۲۲ - ۹:۲۶

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان: مردم در انتخابات ۷ اسفند به اکثریت کاندیداهای اصولگرا رای دادند

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان با بیان اینکه مردم در انتخابات مجلس به اکثریت کاندیداهای اصولگرا رای دادند، گفت: حماسه ۷اسفند با حضور پرشور مردم در ۱۰ اردبیهشت تکمیل می شود. به گزارش املش ما ، نظر علی علیزاده ظهر امروز در شورای ائتلاف اصولگرایان شهرستان رودبار با تبریک حلول ماه رجب و میلاد امام […]

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان با بیان اینکه مردم در انتخابات مجلس به اکثریت کاندیداهای اصولگرا رای دادند، گفت: حماسه ۷اسفند با حضور پرشور مردم در ۱۰ اردبیهشت تکمیل می شود.

سردار علیزادهبه گزارش املش ما ، نظر علی علیزاده ظهر امروز در شورای ائتلاف اصولگرایان شهرستان رودبار با تبریک حلول ماه رجب و میلاد امام محمد باقر (ع)، اظهار کرد: انقلاب اسلامی، ثمره خون پاک و مطهر بهترین مخلوقات عالم در طول ۱۴قرن می باشد.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی امانتی است که از جانب شهدا به دست امت رسیده است، افزود: همه ما مکلف به حفظ و حراست از این ودیعه الهی هستیم .
سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان با تشکر از مردم بابت حضور گسترده در مرحله اول انتخابات مجلس، افزود : مردم در ۷ اسفند به اکثریت کاندیداهای اصولگرا رای دادند تا بیشتر نمایندگان مردم در خانه ملت از جبهه اصولگرایان باشد.
علیزاده با بیان اینکه حضور مردم در مرحله دوم مثل مرحله اول از اهمیت زیادی برخوردار است، تصریح کرد: با عنایت خداوند، مردم حماسه ۷اسفند را با حضور خود در ۱۰اردبیهشت تکمیل خواهند کرد .
وی با اشاره به برگزاری مرحله دوم انتخابات در شهرستان رودبار،تصریح کرد: اعضای شورای ائتلاف اصولگریان این شهرستان نیز باید گزینه خود را با مشورت هم انتخاب و معرفی نمایند

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد