کد خبر: 66126

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۱۹ - ۷:۳۰

مشکل مردم املش آب شرب است ، آنها با فرماندار هیچ مشکلی ندارند

هنوز چندماهی از معارفه فرماندار املش نمی گذرد که روز گذشته برخی رسانه ها خبر از رفتن اسماعیلیان دادند. به گزارش خبرنگار املش ما ،  ۲۷ دی ماه سال ۹۴ سکان فرمانداری املش از مهدی جعفری که ۴ سال فرماندار این شهرستان بود ، گرفته شد و به حسین اسماعیلیان سپرده شد تا کل فرمانداران استان گیلان […]

هنوز چندماهی از معارفه فرماندار املش نمی گذرد که روز گذشته برخی رسانه ها خبر از رفتن اسماعیلیان دادند.

به گزارش خبرنگار املش ما ،  ۲۷ دی ماه سال ۹۴ سکان فرمانداری املش از مهدی جعفری که ۴ سال فرماندار این شهرستان بود ، گرفته شد و به حسین اسماعیلیان سپرده شد تا کل فرمانداران استان گیلان با حکم دولت تدبیر و امید ادامه خدمت نمایند.

ولی هنوز سه ماه نشده برخی رسانه ها  حرف از تغییر فرماندار املش می زنند و مدعی شده اند که حسین اسماعیلیان قرار است  بازنشسته شود و باید نیرویی جدید این مسئولیت را برعهده بگیرد.این رسانه ها همچنین مدعی شدند اسماعیل درویش ، مسند نشین فرمانداری املش خواهد شد.

همان زمان که قرار بود فرماندار املش تغییر یابد ، نماینده وقت مردم در مجلس مخالفت نمود و این مخالفتش را با عدم حضور در مراسم تودیع و معارفه نشان داد . رهبری املشی آن زمان گفته بود : تغییر فرماندار املش به نفع مردم شهرستان نخواهد بود.

حال سخن با آن بزرگوارانی است که مدیریت تغییرات استان را برعهده دارند:

این روزها ، مهمترین مشکلی که  خانوارهای شهرستان املش با آن روبرو ساخته مشکل آب شرب است نه فرمانداراین شهرستان.

باید به آن بزرگوارانی که با کلید تدبیر و امید خود به دنبال تغییر مدیران، برای خدمت به مردم هستند بگوئیم : اینجارا املش یا آبلش می گویند ، آن زمانی که پیشوند شهرستان به آن داده شد همه خوشحال از مستقل شدن بودند ، مستقل از شهرستان دیگر(رودسر). ولی آیا واقعا این شهرستان مستقل شده است پس از این همه سال ؟ شهرستانی که با داشتن منابع رو زمینی آب (رودخانه هاو چشمه ها ) و منابع بیشمار زیرزمینی آب باز هم انتظارش از چشمه سفید آب رحیم آباد است و اگر طغیان کند آب املش قطع میشود.

امیدواریم اول فکری اساسی برای این مشکل اساسی مردم خوب و شریف شهرستان املش داشته باشید و سپس به دنبال کارهای نامهم.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 1

کل نظرات :1

  • علی ج

    تاریخ : ۲۱ - فروردین - ۱۳۹۵

    اسماعلیان ماموریتش برگزاری انتصاب عباسی بود وحالا ماموریتش تموم شده


    پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد