کد خبر: 66111

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۱۸ - ۱۵:۱۹

معاون هماهنگ‌کننده فرمانده سپاه قدس گیلان خبرداد: تقدیم ۲ اثر فرهنگی گیلان به مقام معظم رهبری

معاون هماهنگ‌کننده فرمانده سپاه قدس گیلان از تقدیم دو اثر فرهنگی به نمایندگی از خانواده شهدا، ایثارگران و مردم استان در دیدار با مقام معظم رهبری خبر داد.   به گزارش املش ما عباس بایرامی عصر امروز در جلسه ستاد نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان با اشاره به برگزاری چهار اجلاسیه در این کنگره اظهار […]

معاون هماهنگ‌کننده فرمانده سپاه قدس گیلان از تقدیم دو اثر فرهنگی به نمایندگی از خانواده شهدا، ایثارگران و مردم استان در دیدار با مقام معظم رهبری خبر داد. 

بایرامی به گزارش املش ما عباس بایرامی عصر امروز در جلسه ستاد نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان با اشاره به برگزاری چهار اجلاسیه در این کنگره اظهار کرد: مکان برگزاری اجلاسیه‌ها میدان شهدای ذهاب رشت است.

وی برگزاری نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان در میدان شهدای ذهاب رشت را همراه با مخاطبان مردمی عنوان کرد و افزود: اجرای برنامه‌ها در بستر اجتماعی از اهداف کنگره مذکور است.

معاون هماهنگ‌کننده فرمانده سپاه قدس گیلان با قدردانی از تلاش کمیته فضاسازی نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید استان در فضاسازی محیطی، بیان کرد: شهر رشت گسترده است و خیابان‌های بسیاری را دربر می‌گیرد بنابراین برگزاری کنگره مذکور نیازمند همکاری تمام دستگاه‌های مربوطه است.

بایرامی خواستار تدارک تمهیدات لازم برای استقبال از مهمانان نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان در مبادی ورودی استان شد و بیان کرد: فرمانداران شهرستان‌های رودبار، آستارا و رودسر برنامه‌ریزی ویژه‌ای داشته باشند.

وی بر ایجاد زمینه برای دیدار با شخصیت‌های گیلانی در تهران تأکید کرد و گفت: شخصیت‌های گیلانی برای حضور در نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید استان دعوت شوند.

معاون هماهنگ‌کننده فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به برگزاری یادواره شهدای شهرستانی، خاطرنشان کرد: یادواره‌های مذکور موجی برای برگزاری نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان ایجاد می‌کند.

بایرامی به دیدار مسئولان با مقام معظم رهبری در راستای برگزاری نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان اشاره کرد و یادآور شد: دو اثر فرهنگی به نمایندگی از خانواده شهدا، ایثارگران و مردم گیلان تقدیم مقام معظم رهبری می‌شود.

وی با بیان اینکه راه‌اندازی کاروان خبری برای پوشش برنامه‌های نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان از برنامه‌های خوب تدارک دیده شده است، اظهار کرد: آمادگی پشتیبانی از حرکت کاروان مذکور در شهرستان‌های مختلف را داریم.

*مقدمات پذیرایی از مهمانان کنگره شهدای گیلان فراهم است

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گیلان نیز در جلسه مذکور گفت: مقدمات پذیرایی از مهمانان نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید استان با مشارکت مردمی فراهم شده است.

محمدحسین اصغریان با اشاره به همکاری دستگاه‌ها برای اسکان مهمانان برای برگزاری نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان، بیان کرد: برنامه‌ریزی لازم برای تامین خودروی مورد نیاز به منظور جابه‌جایی مهمانان در کنگره مذکور انجام شده است.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد