کد خبر: 66106

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۱۸ - ۱۵:۱۳

۲۰۰۰ جهادگر گیلانی به اردوهای جهادی در سال ۹۴ اعزام شدند

مسئول کارآمدسازی سازمان بسیج دانشجویی گیلان با بیان اینکه سال گذشته حدود ۲هزار جهادگر به مناطق محروم استان اعزام شدند، اظهار کرد: از این تعداد هزار و ۵۰۰ برادر و ۵۰۰ خواهر بودند.  به گزارش املش ما ، علیرضا اصغرنژاد‌ اظهار کرد: ‌علاوه بر دانشجویان بومی استان، یکصد جهادگر از سایر استان‌ها برای رفع محرومیت و […]

مسئول کارآمدسازی سازمان بسیج دانشجویی گیلان با بیان اینکه سال گذشته حدود ۲هزار جهادگر به مناطق محروم استان اعزام شدند، اظهار کرد: از این تعداد هزار و ۵۰۰ برادر و ۵۰۰ خواهر بودند.

اردوی جهادی به گزارش املش ما ، علیرضا اصغرنژاد‌ اظهار کرد: ‌علاوه بر دانشجویان بومی استان، یکصد جهادگر از سایر استان‌ها برای رفع محرومیت و خدمت به مردم در اردوهای جهادی استان حضور داشتند.

وی مناطق حضور جهادگران در سال گذشته را شهرستان‌های تالش، سیاهکل، رودسر، املش، سیاه اسطلخ رشت، آستارا و آستانه اشرفیه عنوان کرد و گفت: بهداشت و درمان، آموزشی و فرهنگی، ترویجی کشاورزی، اقتصاد مقاومتی و ترویجی مذهبی نیز عرصه‌های فعالیت جهادگران بود.

مسئول کارآمدسازی سازمان بسیج دانشجویی گیلان ساخت ۲ مسکن محرومین، احداث بیش از ۴ غسالخانه، ساخت یک مدرسه سه کلاسه، مرمت و تجدید بنای چندین مسجد و مدرسه، ساخت پل ماشین رو و … را از پروژه‌های عمرانی جهادگران دانشجو در استان طی سال گذشته بیان کرد.

اصغرنژاد با اشاره به فعالیت جهادگران در ایام نوروز سال ۹۵ افزود: ۲۵۰ جهادگر متشکل از ۲۰۰ بردار و ۵۰ خواهر در ۴روستای استان به فعالیت جهادی پرداختند.

وی سیاهکل، لنگرود، تالش و رشت را از مناطق حضور جهادگران در ایام نوروز ۹۵ دانست و ادامه داد :پروژه آبرسانی در سیاهکل، دیوارکشی مسجد در روستای سیاه اسطلخ رشت، پروژه آبرسانی در لنگرود و ساخت پل ماشینی در تالش از عمده‌ترین فعالیت جهادگران در ایام نوروز بود.

مسئول کارآمدسازی سازمان بسیج دانشجویی گیلان با اشاره به برنامه ریزی‌های لازم برای حضور جهادگران در ایام تابستان در مناطق محروم خاطرنشان کرد: هزار و ۴۰۰ جهادگر گیلانی در تابستان ۹۵ به اردوهای جهادی اعزام می‌شوند./ایسنا

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد