کد خبر: 66091

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۱۷ - ۱۴:۰۳

انتقاد شدید فرماندار املش به مسئولین آبفار؛قرارنیست شالیزارها با اشک چشم شالیکاران آبیاری شود!!!

فرماندار شهرستان املش گفت: مهم‌ترین نیاز و خواسته شهروندان املشی برخورداری از آب شرب و کشاورزی کافی است که تاکنون برای این امر مهم به درستی چاره اندیشی نشده است.  به گزارش املش ما ، حسین اسماعیلیان در پایان جلسه برنامه ریزی یادواره شهدای تبلیغات دفاع مقدس گیلان که با حضور مدیران دستگاه‌های اداری و […]

فرماندار شهرستان املش گفت: مهم‌ترین نیاز و خواسته شهروندان املشی برخورداری از آب شرب و کشاورزی کافی است که تاکنون برای این امر مهم به درستی چاره اندیشی نشده است. 

حسین اسماعیلیانبه گزارش املش ما ، حسین اسماعیلیان در پایان جلسه برنامه ریزی یادواره شهدای تبلیغات دفاع مقدس گیلان که با حضور مدیران دستگاه‌های اداری و اجرایی شهرستان املش در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: مهم‌ترین نیاز و خواسته شهروندان املشی برخورداری از آب شرب و کشاورزی کافی است که تاکنون برای این امر مهم به درستی چاره اندیشی نشده است.

اسماعیلیان در ادامه گفت: چه معنایی دارد که شهروندان املشی هم در فصول گرم سال و هم در فصول سرد و ایام بارش باران با مشکل جدی کم آبی و حتی قطع جریان آب شرب طولانی مدت و پی درپی روبه‌رو باشند.

فرماندار املش با انتقاد از نقش کم رنگ سازمان‌های مربوطه در زمینه آب اعم از شرب و کشاورزی گفت: قرار نیست که شالیزارهای این شهرستان با اشک چشم شالیکاران املشی آبیاری شود و یا این‌که شالیزارها به شیوه سنتی هفت هزار سال پیش آبیاری شود.

اسماعیلیان گفت: در تأمین آب شرب و کشاورزی در شهرستان املش کار اصولی و اساسی انجام نشده و با وجود خدمات شایان نظام مقدس جمهوری اسلامی در ۳۷ سال اخیر، متأسفانه در اولویت بندی کارهای عمرانی شهرستان املش خوب عمل نشده و واحد عمران فرمانداری هم ضعیف عمل کرده است.

فرماندار املش گفت: مردم باید آثار خدمات مدیران را در زمینه‌های مختلف ببینند و اگر مدیران دستگاه‌های اجرایی و اداری به هر میزان از انجام وظایف ذاتی خویش در خدمت به مردم و فراهم نمودن زمینه رفاه آنان کوتاهی کنند به همان میزان مردم از نظام فاصله می‌گیرند و این امر خوشایند نیست.

نماینده عالی دولت در شهرستان املش، از همه مدیران دستگاه‌های اجرایی و اداری خواست هرچه سریع‌تر میزان اعتبارات و میزان تخصیص آن و علت عدم جذب اعتبارات مربوط به دستگاه خویش را در قالب گزارش به صورت مکتوب به فرمانداری این شهرستان ارائه دهند./تسنیم

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

  • رضا - املش

    تاریخ : ۱۹ - فروردین - ۱۳۹۵

    آقای فرماندار سه چهار ماهی است که سکان فرمانداری املش را بدست گرفتی تا حدودی به ضعف مدیران اجرا ئی برخی از ادارات شهرستان املش مطلع شدی و مطمئن باش تا زمانی که برخورد قاطعی با مدیر متخلف وجود نداشته باشد به اصطلاح همین آش است و همین کاسه .


    پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کسب درآمد