کد خبر: 66069

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۱۶ - ۷:۵۸

فرماندار رودسر:فنی و حرفه ای نقش مهمی در رفع بیکاری دارد

فرماندار رودسر در دیدار با مدیرکل فنی و حرفه ای استان گیلان نقش این سازمان  را در کاهش و رفع  بیکاری مهم دانست. به گزارش خبرنگار املش ما صبح امروز مدیر کل فنی و حرفه ای استان گیلان که به رودسر سفر نموده بود ، به دیدار فرماندار این شهرستان رفت. فرماندار رودسر در این دیدار از […]

فرماندار رودسر در دیدار با مدیرکل فنی و حرفه ای استان گیلان نقش این سازمان  را در کاهش و رفع  بیکاری مهم دانست.

جانبازی و مدیر کل فنی و حرفه ایبه گزارش خبرنگار املش ما صبح امروز مدیر کل فنی و حرفه ای استان گیلان که به رودسر سفر نموده بود ، به دیدار فرماندار این شهرستان رفت.

فرماندار رودسر در این دیدار از نقش مهم سازمان فنی و حرفه ای در کاهش و رفع بیکاری گفت و افزود : مرکز فنی و حرفه ای شهرستان از پتانسیل بالایی در زمینه آموزش افراد در حرفه های مختلف برخوردار بوده و امید است نیاز های شهرستان را بخوبی پوشش دهد .

امیرجانبازی رودسری اظهار نمود: با توجه به ظرفیتهای موجود در شهرستان رودسر انتظار می رود که اعتبارات بگونه ای تخصیص یابد تا نیازهای شهرستان به نحو احسن برطرف گردد.

وی تصریح کرد: مجموعه فنی و حرفه ای با هم افزایی با دستگاههای مرتبط شهرستانی می توانند نقش بسیار زیادی در بهبود شرایط اشتغال و رفع بیکاری در شهرستان داشته باشند .

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد