کد خبر: 66055

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۱۶ - ۵:۱۵

مراسم وداع و تشییع شهیدان مدافع حرم “مسافری” و “رضی” اعلام شد

سعید مسافری ماکلوانی و جمال رضی دو تن از مدافعان حرمین بودند که روز گذشته در حین مأموریت مستشاری در سوریه به شهادت رسیدند. به گزارش املش ما به نقل از  لنگرخبر، سعید مسافری ماکلوانی و جمال رضی دو تن از مدافعان حرمین بودند که روز گذشته در حین مأموریت مستشاری در سوریه به شهادت رسیدند. لازم […]

سعید مسافری ماکلوانی و جمال رضی دو تن از مدافعان حرمین بودند که روز گذشته در حین مأموریت مستشاری در سوریه به شهادت رسیدند.

رضی و مسافربه گزارش املش ما به نقل از  لنگرخبر، سعید مسافری ماکلوانی و جمال رضی دو تن از مدافعان حرمین بودند که روز گذشته در حین مأموریت مستشاری در سوریه به شهادت رسیدند.

لازم به ذکر است مراسم وداع با شهیدان مسافری و رضی، فردا دوشنبه(۱۶فروردین) ساعت ۱۷ در حسینیه تیپ میرزاکوچک خان مریدان(لنگرود) و به درخواست خانواده شهدا، بعد از نماز مغرب و عشاء در شهرهای آستانه و رشت برگزار می شود.

مراسم تشییع پیکر شهید “سعید مسافری ماکلوانی” روز سه شنبه(۱۷ فروردین) ساعت ۹ صبح از پل عراق رشت و پیکر شهید “جمال رضی” در همین روز و در ساعت ۱۵ از کانون بسیج آستانه اشرفیه به طرف گلزار شهدا این شهر تشییع می شود.

همچنین مراسم سوم و هفتم شهید “سعید مسافری ماکلوانی” روزهای پنج شنبه هفته جاری و یک شنبه هفته ساعت ۱۶ بعد در مهدیه گلزارشهدا رشت و مراسم سوم و هفتم شهید “جمال رضی” نیز در همان روز و رد ساعت ۱۶ در گلزار شهدای آستانه برگزار می شود.

گفتنی است پیش از این ۸شهید از خطه غیرتمند گیلان برای دفاع از حریم عمه سادات تقدیم شده بود.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد