کد خبر: 66050

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۱۶ - ۴:۲۵

در راستای کنگره ۸۰۰۰ شهید گیلان؛جلسه هماهنگی یادواره موضوعی املش برگزار شد

 در راستای طرح انقلابی ۱۶ یادواره موضوعی در ۱۶ شهرستان ، جلسه هماهنگی یادواره شهید جبار رمضانی در املش برگزار شد. فرمانده سپاه ناحیه املش در گفتگو با خبرنگار املش ما، ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم ، در خصوص برگزاری یادواره موضوعی هر شهرستان که در راستای اولین […]

 در راستای طرح انقلابی ۱۶ یادواره موضوعی در ۱۶ شهرستان ، جلسه هماهنگی یادواره شهید جبار رمضانی در املش برگزار شد.

جلسه یادواره شهید جبار رمضانیفرمانده سپاه ناحیه املش در گفتگو با خبرنگار املش ما، ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم ، در خصوص برگزاری یادواره موضوعی هر شهرستان که در راستای اولین کنگره ۸۰۰۰ شهید گیلانی توضیحاتی بیان داشت.

سرهنگ پاسدار داریوش خوشحال اظهار داشت: این یادواره در املش با موضوع تبلیغات و دفاع مقدس که شخصیت محوری آن طلبه شهید جبار رمضانی ۲۲ فروردین برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد : در روزگاری که دشمنان از هرسو می خواهند جوانان و نسل های آینده ما را از مسیر اسلام منحرف کنند ،قدم گذاشتن درمسیر شهدا بهترین راه حل می باشد و برما وظیفه است با زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا فرهنگ ایثار و شهادت طلبی را به نسل جوان منتقل کنیم .

فرمانده سپاه املش افزود: امنیت و آرامشی که الان در کشور وجود دارد به پاس از جان گذشتگی های شهدای ما بوده است ،آنان به ما درس ایستادگی را آموختند و این ایستادگی باعث گردیده کشور برای همیشه بیمه شود .

خوشحال تصریح کرد : طرح یادواره موضوعی که در راستای کنگره ۸۰۰۰شهید ایجاد شده مورد استقبال مسئولین شهرستان املش قرار گرفته است و امیدواریم با تلاش همه دست اندرکاران بتوانیم یاد و خاطره آن بزرگ مردان تاریخ شهادت را به خوبی گرامی بداریم.

وی درپایان خاطرنشان کرد: یادواره طلبه شهید جبار رمضانی ساعت ۱۴ عصر  ۲۲ فروردین در مصلی نمازجمعه املش با سخنرانی سردار آسوده یکی از یادگاران دفاع مقدس و مداحی حاج حسین نبوی برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ما طلبه شهید جبار رمضانی در سال ۱۳۳۷ در روستای سیاه خولک املش چشم به جهان گشود و در اوایل سال ۶۱ در عملیات بیت‌المقدس نزدیک شلمچه شربت به شهادترسید.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد