کد خبر: 65975

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۱۳ - ۱۰:۰۶

درپی قطعی مجدد آب شرب در املش؛برخی فروشگاه ها قیمت آب معدنی را ۵۰درصد افزایش داده اند

صبح امروز بسیاری از شهروندان املشی دوباره شاهد قطعی مجدد آب بودند، قطعی آب شرب که هرچند یکبار میهمان خانه های اهالی املش میشود باعث نگرانی شهروندان شده است. به گزارش خبرنگار املش ما ، صبح امروز بسیاری از شهروندان املشی دوباره شاهد قطعی مجدد آب بودند، قطعی آب شرب که هرچند یکبار میهمان خانه های […]

صبح امروز بسیاری از شهروندان املشی دوباره شاهد قطعی مجدد آب بودند، قطعی آب شرب که هرچند یکبار میهمان خانه های اهالی املش میشود باعث نگرانی شهروندان شده است.

قطعی آببه گزارش خبرنگار املش ما ، صبح امروز بسیاری از شهروندان املشی دوباره شاهد قطعی مجدد آب بودند، قطعی آب شرب که هرچند یکبار میهمان خانه های اهالی املش میشود باعث نگرانی شهروندان شده است.

یکی از شهروندان در تماس با تحریریه این سایت خبری از افزایش۲۵ تا ۵۰ درصدی قیمت آب معدنی در برخی  فروشگاه ها خبر داد و گفت مجبوریم برای تهیه آب به نقاط دیگر یا شهرهای همجوار مسافرت نمائیم.

شهروند دیگری که به تحریریه این سایت خبری پیامک داده بود ، در پیامش نوشته بود : قطعی آب شرب در املش دیگر معضل شده است و مسئولین باید از شعار دادن پرهیزکنند و فکری برای این معضل بیاندیشند.

براساس گزارش خبرنگار ما ، آب شرب بسیاری از نقاط املش از چشمه سفید آب رحیم آباد شهرستان رودسر تامین می شود و هر زمان بارش شدید باران اتفاق می افتد اهالی شهر املش با معضل قطعی آب روبرو می شوند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد