کد خبر: 65943

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۱۲ - ۶:۴۱

فرماندار املش:یکی از پایه های گسترش نهضت اسلامی،زنان همین مرز و بوم بودند

همایش روز زن با عنوان میلاد کوثر ظهر دیروز در مصلی نماز جمعه املش برگزار شد. به گزارش خبرنگار املش ما ، فرماندار شهرستان املش در همایش میلاد کوثر در جمع بانوان این شهرستان گفت: نقش بانوان و زنان ایرانی در تاریخ انقلاب اسلامی همواره تاثیر گذار بوده است و بی شک در آینده این […]

همایش روز زن با عنوان میلاد کوثر ظهر دیروز در مصلی نماز جمعه املش برگزار شد.

روز زن در املش (4)به گزارش خبرنگار املش ما ، فرماندار شهرستان املش در همایش میلاد کوثر در جمع بانوان این شهرستان گفت: نقش بانوان و زنان ایرانی در تاریخ انقلاب اسلامی همواره تاثیر گذار بوده است و بی شک در آینده این کشور نیز موثر می باشد.

حسین اسماعیلیان افزود: یکی از پایه ها و ستون های گسترش نهضت اسلامی زنان همین مرز و بوم بوده اند که با رهنمود های امام راحل و هدایت های مدبرانه رهبر معظم انقلاب، چه در  پیروزی انقلاب ، در روزهای جنگ حق علیه باطل و چه در زمان تحریم ها در کنار مردان ایران اسلامی جنگیده اند تا اسلام حفظ شود و به نسل های آینده منتقل گردد.

وی خاطرنشان کرد : وقتی حامیان ولایت در راستای اعتلای نهضت کربلا به جهت حفظ اسلام با طاغوتیان مبارزه می نمودند ، زنان ایران اسلامی با ابزار چادر مشکی شان پیام انقلاب را به همه مردم جامعه رساندند.

به گزارش خبرنگار ما ، در پایان این مراسم از ۱۲ همسر مدافعان حرم و ۶۰ بانوی فرهیخته تجلیل به عمل آمد.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد