کد خبر: 65895

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۱۱ - ۵:۱۶

وقتی مدیران املش تدبیری برای آب آشامیدنی شهر ندارند!!!

صبح روز گذشته قطعی آب شرب چند منطقه پرجمعیت املش باعث شده بود ، اهالی با ظرف و دبه های بزرگ  به نقاط دیگر شهر برای آوردن آب شرب به منزل خود اقدام کنند. به گزارش خبرنگار املش ما ، صبح دیروز آب چندین نقطه مهم شهر املش قطع شد و ساعات پایانی شب وصل […]

صبح روز گذشته قطعی آب شرب چند منطقه پرجمعیت املش باعث شده بود ، اهالی با ظرف و دبه های بزرگ  به نقاط دیگر شهر برای آوردن آب شرب به منزل خود اقدام کنند.

دبه آببه گزارش خبرنگار املش ما ، صبح دیروز آب چندین نقطه مهم شهر املش قطع شد و ساعات پایانی شب وصل گردید و باز شنیده شد: طغیان “سفید آب” رحیم آباد دلیل قطعی آب بسیاری از شهروندان املشی بوده است.

این اتفاق سال گذشته موجب نگرانی بسیاری از اهالی این شهر شد و اهالی همانند روز گذشته با دبه های آب به این سو و آن سو جهت تامین آب منزل مراجعه می کردند.

و اما اگر اندکی ریشه ادبی شهر املش بازگردیم ، املش نامی است مرکب از دو واژه «ام» و «لش» که «لش» به معنی راکد، ایستاده، و «ام» به رود و رودخانه اطلاق می‌شودکه بدان معناست که در این شهر رودخانه ها و آب بندان های بسیاری وجود دارد .

در دنیای امروز در بسیاری از کشورهای صنعتی آب شور دریا تصفیه میشود ولی در استان پر آب و باران گیلان تمام این آب ها به دریا روانه می گردند و استفاده ی شایانی از آن نمی شود باید مدیران شهرستانی و استانی در خصوص مهار این آب ها اقدام کنند.

ایجاد تصفیه خانه در شهر املش یکی از نیازهایی است که مدیران این شهرستان باید به فکر راه اندازی آن باشند زیرا که طغیان ” سفید آب ” رحیم آباد جز نگرانی و سختی برای مردم املش چیز دیگری به دنبال نخواهد داشت.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 1

کل نظرات :2

 • رضا - املش

  تاریخ : ۱۱ - فروردین - ۱۳۹۵

  تا زمانی که مدیران ادارات نه بر اساس شایستگی و لیاقت بلکه بر اساس جناح و جریان سیاسی و توصیه و سفارش انتخاب می شوند اوضاع مدیریتی از این بهتر نمی شود . هر چند به نظر می رسد با شروع بکار مجلس دهم و جابجائی مدیران اوضاع مدیریتی ادارات شهرستانهای رودسر و املش بدتر از این هم خواهد شد ….


  پاسخ

 • محمد

  تاریخ : ۱۱ - فروردین - ۱۳۹۵

  این نشان ازبی تدبیری مسئولان آب است که هیچ نظارت ویاری ندارند،چرابایداینگونه باشد؟چرا؟


  پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد