کد خبر: 65888

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۱۰ - ۱۳:۴۰

فرماندار رودسر خبرداد: یادواره شهدای زن نیمه دوم فروردین برگزار می گردد

فرماندار رودسر از برگزاری نخستین یادواره شهرستانی(زن و دفاع مقدس) نیمه دوم فروردین ماه جاری در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار املش ما ، امیر جانبازی رودسری در این نشست ضمن عرض تبریک سال نو و فرارسیدن سالروز میلاد بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه الزهرا (س) و بزرگداشت روز زن و مقام مادر […]

فرماندار رودسر از برگزاری نخستین یادواره شهرستانی(زن و دفاع مقدس) نیمه دوم فروردین ماه جاری در این شهرستان خبر داد.

یادوراه شهدای زن1به گزارش خبرنگار املش ما ، امیر جانبازی رودسری در این نشست ضمن عرض تبریک سال نو و فرارسیدن سالروز میلاد بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه الزهرا (س) و بزرگداشت روز زن و مقام مادر و همچنین میلاد امام خمنی (ره) گفت : در آستانه برگزاری اولین یادواره شهدای استان گیلان هستیم و باید همه توان و تلاش خود را در برگزاری هرچه باشکوهتر این مراسم به کار ببندیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان رودسر  در ادامه سخنان خود با اشاره به نقش شهرستان رودسر در دفاع مقدس افزود : بدون تردید نقش شهرستان رودسر در دفاع مقدس برکسی پوشیده نیست و این حضور چه در قالب کمک های مردمی در پشت جبهه و چه حضور مقتدرانه در جبهه بسیار چشمگیر بود .

جانبازی رودسری ، تقدیم ۷۰۰شهید در دوران ۸ سال دفاع مقدس را نشان از حضور مقتدرانه مردم این شهرستان در دفاع از میهن عزیز اسلامی دانست وافزود این مایه فخر ومباهات وافتخار شهرستان رودسر است .

جانبازی در ادامه با اشاره به نقش زنان در دفاع مقدس گفت : از بیش از ۴۰۰ زن رزمنده در استان گیلان بیش از ۱۰۰ نفر از این رزمندگان از شهرستان رودسر بودند .

وی درخاتمه یادآور گردید : شهداء متعلق به گروه و حزب خاصی نیستند بلکه متعلق به همه مردم می باشند و همه باید نهایت سعی و تلاش خود را در هرچه باشکوهتر برگزار نمودن این یادواره انجام دهیم .

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد