کد خبر: 65875

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۰۹ - ۱۵:۰۵

سرلشکر جعفری: امنیت بزرگترین ضرورت یک جامعه است و ما امروز از آن برخورداریم

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امنیت شرط اول در هر جامعه‌ای است و ما امروز به برکت خون شهیدان، علی‌رغم تمام دشمنی‌های دشمنان، از آن برخورداریم. به گزارش املش ما به نقل از تسنیم ، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در یادواره سردار شهید حسین املاکی در مسجد جامع […]

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امنیت شرط اول در هر جامعه‌ای است و ما امروز به برکت خون شهیدان، علی‌رغم تمام دشمنی‌های دشمنان، از آن برخورداریم.

جعفریبه گزارش املش ما به نقل از تسنیم ، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در یادواره سردار شهید حسین املاکی در مسجد جامع لنگرود اظهار داشت: خون شهیدان ما دستاوردهایی به‌همراه داشت که مهم‌ترین آن امنیت است که کمتر کشوری امروز از این ویژگی بی‌نظیر برخوردار است.

وی تأکید کرد: دشمنان انقلاب اسلامی نخستین هدفشان در آغاز انقلاب اسلامی ایجاد ناامنی در سرزمین ما بود و در نقاط مختلف کشور نسبت به ایجاد ناامنی علیه ایران اقدام کردند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: امنیت شرط اول در هر جامعه‌ای است و ما امروز به‌برکت خون شهیدان، علی‌رغم تمام دشمنی‌های دشمنان از آن برخورداریم.

در حال تکمیل….

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد