منتخب مردم رودسر و املش گفت: مردم اجازه ندادند حادثه ای همچون ۸۸ در این دو شهرستان رقم بخورد و تا زمانی که مردم از ولایت تبعیت کنند هرگز گول افراد منحرف را نخواهند خورد

عباسیبه گزارش املش ما ، اسداله عباسی با اشاره بر تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر اجرا شدن اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: باید توانمندی های گیلان را شناخت و با معیارهای اقتصاد مقاومتی تطابق داد تا گیلان را شکوفا کنیم.

وی با بیان اینکه باید از واردات بی رویه جلوگیری کرد افزود: نباید اجازه دهیم تا خودروهای لوکس و منطقه آزاد به داخل کشور وارد شوند.

نماینده منتخب مردم رودسر و املش خاطرنشان کرد: طی نشستی که با مجمع نمایندگان گیلان خواهیم داشت، در خصوص راه آهن رشت-قزوین، وضعیت تولید و اشتغال جوانان تصمیماتی را ارائه راهکار خواهیم داد.

عباسی به ساماندهی صنعت چای اشاره کرد و افزود: چای کشور باید مطابق با سایر اجناس قیمتش بالا رود و در مقابل تورم موجود سر خم نکند.

وی افزود: به زراعی از اساسی ترین نیازهای چایکاران است و با دادن وام به چایکاران باید اقتصاد مقاومتی را اجرا و عملی کرد.

وی با بیان اینکه تاکنون در حوزه انتخابیه رودسر و املش شعار داده شده است، گفت: عده ای می خواستند انتخابات ۷ اسفند را به کام مردم تلخ کنند اما با لطف خدا و مردم پاسخشان را دادند.

عباسی با بیان اینکه مردم اجازه ندادند حادثه ای همچون ۸۸ در این دو شهرستان رقم بخورد، گفت: تا زمانی که مردم از ولایت تبعیت کنند هرگز گول افراد منحرف را نخواهند خورد.

وی با اشاره بر اینکه نامزدهای انتخابات قصد تخریب چهره افراد پاکدست را داشتند، گفت: آن ها در شب انتخابات با حربه های پوچ تبلیغاتی سعی در ناکام کردن چهره های ولایتمدار در منطقه داشتند./کاسپین

اشتراک این خبر در :