کد خبر: 65828

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۰۸ - ۱۴:۰۴

بازگشت مجید ربانی به شهرداری املش+عکس

شهردار سابق املش که حضورش در فرمانداری این شهرستان سر و صدایی ۲ ساله به پا نموده بود بالاخره به مجموعه شهرداری بازگشت تا ادامه فعالیتش را در این مجموعه سپری نماید. به گزارش خبرنگار املش ما ، پس از استعفای مجید ربانی در ۱۳ مهر ۹۱  از شهرداری املش، جعفری فرماندار وقت از وی بعنوان مسئول […]

شهردار سابق املش که حضورش در فرمانداری این شهرستان سر و صدایی ۲ ساله به پا نموده بود بالاخره به مجموعه شهرداری بازگشت تا ادامه فعالیتش را در این مجموعه سپری نماید.

مجید ربانی ریحانیبه گزارش خبرنگار املش ما ، پس از استعفای مجید ربانی در ۱۳ مهر ۹۱  از شهرداری املش، جعفری فرماندار وقت از وی بعنوان مسئول عمرانی فرمانداری استفاده نمود و با اینکه حضور وی در فرمانداری املش غیرقانونی بود ، اصرار مهدی جعفری، وی را دوسال نگه داشت.

در این مدت حواشی زیادی برای حضورش ایجاد شد و با آنکه شنیده شد استانداری گیلان اعلام بر عدم حضور مجید ربانی در مجموعه فرمانداری املش نموده بود ولی وی ۲ سال ماند و بالاخره در اسفندماه ۹۴ به مجموعه شهرداری املش بازگشت.

به گزارش خبرنگار ما ،صبح امروز  که ریحانی با کارکنانش بمناسبت سال نو جلسه گذاشته بود ، مجید ربانی که الان در بخش عمران شهرداری املش فعالیت دارد در این جلسه حاضر بود.

 

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 1

کل نظرات :1

  • رضا - املش

    تاریخ : ۸ - فروردین - ۱۳۹۵

    هرچند که مجلس دهم هنوز به صورت رسمی آغاز به کار نکرده است اما از هم اکنون زمزمه های دخالت بسیاری از نمایندگان تازه انتخاب شده در برخی از حوزه های مدیریتی دولتی و خصوصی بگوش می رسد ….


    پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد