کد خبر: 65774

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۰۶ - ۲۱:۱۱

وعده هایی که در بخش دارو و درمان رودسر هنوز عملی نشده اند!!!

تصویر ذیل توسط یکی از شهروندان رودسر به تحریریه پایگاه خبری  کلاچای نیوز ارسال شد که از ازدحام جمعیت برای تهیه دارو شامگاه امشب در تنها داروخانه فعال رودسر نشان میداد. به گزارش خبرنگار املش ما ، یکی از کاستی های شهرستان رودسر را می توان در بخش دارو و درمان مشاهده کرد، بخشی که یکی از […]

تصویر ذیل توسط یکی از شهروندان رودسر به تحریریه پایگاه خبری  کلاچای نیوز ارسال شد که از ازدحام جمعیت برای تهیه دارو شامگاه امشب در تنها داروخانه فعال رودسر نشان میداد.

ازدحام جمعیت در داروخانه رودسربه گزارش خبرنگار املش ما ، یکی از کاستی های شهرستان رودسر را می توان در بخش دارو و درمان مشاهده کرد، بخشی که یکی از مهمترین نیازهای جامعه بشری یعنی سلامتی را تضمین می کند.

شهرستانی که فقط یک بیمارستان دارد و برخی اوقات مشکلاتی از آن به گوش میرسد از یک طرف ، عدم وجود درمانگاه در بخش کلاچای که چندسالی پیش تاکنون منتظر بودجه مانده و اگر خیّری پا پیش نمیگذاشت ستونی از آن بالا نمیرفت و در بخش دیگرش رحیم آباد چندماه پیش درمانگاه شبانه روزی اش شب ها بجای آنکه خدمات بدهد تعطیل بود فقط قسمتی از آن کاستی ها بشمار می رود.

شامگاه امشب تصویری از تنها داروخانه شهر رودسر در  ایام تعطیلات نوروزی به تحریریه کلاچای نیوز رسید که در حال خدمات رسانی به اهالی و مسافرین نوروزی بوده است و ازدحام جمعیت آنها را دچار کلافگی نموده بود.

براساس گزارش خبرنگار ما در دولت تدبیر و امید نگاه ویژه ای به بخش دارو و درمان شد ولی شهرستان رودسر براساس گزارشات اندک سهمی از آن را بهره مند گردید.

امیدواریم در سالی که نامش به دستور رهبر انقلاب به پیگیری و عمل به وعده ها نام گرفته شده است فکری به یکی از مهمترین نیاز های جامعه شهروندی بشود و مسئولین شهرستانی بجای وعده تعداد مراکز درمانی و دارویی را افزایش دهند.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد