کد خبر: 65770

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۰۶ - ۱۳:۴۲

امام جمعه املش : استقلال واقعی کشور با اقتصاد مقاومتی محقق خواهد شد

اولین نمازجمعه سال ۹۵ به امامت جماعت حجت الاسلام تقی روحانی در مصلی نمازجمعه املش با استقبال نمازگذاران این شهر برگزار شد. به گزارش خبرنگار املش ما ، امام جمعه املش در خطبه های نماز جمعه این شهر به سالروز تاسیس جمهوری اسلامی ایران اشاره نمود و گفت: حضور ۹۸ درصدی مردم پای صندوق های رای […]

اولین نمازجمعه سال ۹۵ به امامت جماعت حجت الاسلام تقی روحانی در مصلی نمازجمعه املش با استقبال نمازگذاران این شهر برگزار شد.

امام جمعه املشبه گزارش خبرنگار املش ما ، امام جمعه املش در خطبه های نماز جمعه این شهر به سالروز تاسیس جمهوری اسلامی ایران اشاره نمود و گفت: حضور ۹۸ درصدی مردم پای صندوق های رای در سال ۵۸ جهانیان را در شگفتی و بهت قرار داد.

حجت الاسلام روحانی افزود: عده ای در آن روز می خواستند حکومت دمکراتیک در ایران ایجاد نمایند ولی با هوشیاری امام راحل و فرمایش ایشان مبنی بر جمهوری اسلامی نه یک کلمه بیشتر و نه یک کلمه کمتر ، این توطئه ها را خنثی نمودند و باعث گردیدند حکومت جمهوری اسلامی ایران تاسیس گردد.

وی ادامه داد : ملت ایران پس از ۲۵۰۰ سال از چنگال حکومت شاهنشاهی و طاغوت و استکبار رهایی جست و با انتخابی درست آزادگی را برای خود و نسل های بعد رقم زد.

امام جمعه املش خاطرنشان کرد: نام گذاری سال ۹۵ توسط رهبر معظم انقلاب بنام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل دو پیام استکبارستیزی به همراه داشت که باید دولتمردان در سال جاری در راستای آن جهت خدمت رسانی بیشتر گام بردارند.

حجت الاسلام روحانی تصریح نمود: ۱۰ راهکار و پیشنهاد عملی در راستای شعار سال توسط رهبر انقلاب مطرح شد که با اجرای آن می توانیم سالی پربرکت را رقم بزنیم .

وی  به استقلال کشور اشاره نمود و گفت: داشتن استقلال بمعنی آن نیست با هیچ کشوری ارتباط و تعامل نداشته باشیم بلکه باید روی پای خویشتن بایستیم و مشکلات را خودمان رفع نمائیم .

امام جمعه املش در پایان استقلال واقعی کشور را در گرو قدم گذاشتن در مسیر اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: همانگونه که در ۳۷ سال عمر انقلاب در برابر دشمنان سرخم نکرده ایم باید مردم و مسئولین برای محقق شدن سربلندی کشور همت و تلاش بیشتری داشته باشند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد