کد خبر: 65711

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۰۵ - ۵:۲۷

اهالی شهر کلاچای آب گل آلود می نوشند+عکس

چند وقتیست اهالی شهر کلاچای از گل آلود بودن آب شرب منطقه گلایه مندند و حتی یک ماه و اندی پیش صداو سیمای مرکز گیلان (شبکه باران) این گله مندی را به تصویر کشاند. به گزارش املش ما به نقل از کلاچای نیوز ، گل آلود بودن  آب شرب شهر کلاچای چند وقتیست موجب ناراحتی و نارضایتی اهالی […]

چند وقتیست اهالی شهر کلاچای از گل آلود بودن آب شرب منطقه گلایه مندند و حتی یک ماه و اندی پیش صداو سیمای مرکز گیلان (شبکه باران) این گله مندی را به تصویر کشاند.

آب گل آلود کلاچای1به گزارش املش ما به نقل از کلاچای نیوز ، گل آلود بودن  آب شرب شهر کلاچای چند وقتیست موجب ناراحتی و نارضایتی اهالی این شهر شده است تا جایی که شبکه باران نیز از این گله مندی گفتگویی با اهالی شهر کلاچای داشت.

بیش از ۵هزار مشترک تحت پوشش آب و فاضلاب شهری کلاچای هستند که آب آشامیدنی شان از چاه های فیلمن پلرود تامین می شود و هربار که رودخانه پلرود طغیان می کند آب  گل آلود میشود.

به گزارش خبرنگار ما ، این مشکل در آب شرب باعث شده  بسیاری  از اهالی آب شرب مورد نیاز خود را از چشمه های روستاهای اطراف همانند نوده ، سلاکجان تامین می کنند.

امیدواریم مسئولین آب و فاضلاب شهری کلاچای با نگاه ویژه ای این مشکل را با توجه به مخازن تازه تاسیس در منطقه گزافرود حل نمایند تا اهالی خوب کلاچای با همه کم لطفی هایی که در حق شان صورت می گیرد از آب شرب بی بهره نباشند.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد