کد خبر: 65678

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۰۴ - ۱۵:۴۷

تخریب ۲۱ واحد مسکونی رشت بر اثر انفجار گاز شهری/ ۲ نفر مصدوم شدند

عصر امرورز بر اثر انفجار گاز شهری ۲۱ واحد مسکونی تخریب و دو نفر مصدوم شدند. به گزارش املش ما ، شهرام مؤمنی در جریان اطفای حریق ناشی از انفجار گاز شهری در بلوار شهدای گمنام شهر رشت، اظهار کرد: سه گروه امداد و نجات برای اطفای آتش تقسیم‌ شدند. وی با بیان اینکه در […]

عصر امرورز بر اثر انفجار گاز شهری ۲۱ واحد مسکونی تخریب و دو نفر مصدوم شدند.

تخریب منزل مسکونیبه گزارش املش ما ، شهرام مؤمنی در جریان اطفای حریق ناشی از انفجار گاز شهری در بلوار شهدای گمنام شهر رشت، اظهار کرد: سه گروه امداد و نجات برای اطفای آتش تقسیم‌ شدند.

وی با بیان اینکه در کمتر از سه دقیقه تمام تیم‌های اعزامی به محل حادثه رسیدند، گفت: انفجار مهیب گاز شهری موجب تخریب آپارتمان‌های همجوار شده است.

سرپرست حوزه معاونت عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت از مصدومیت یک زن ۳۷ ساله و یک کودک ۸ ساله در اثر حادثه مذکور خبر داد و گفت: مصدومان حادثه از شهروندان بودند که به دلیل موج انفجار و پرتاب شیشه دچار مصدومیت شدند.

این مسئول، سوختگی شهروندان مذکور را پنج تا ۱۵ درصد عنوان کرد و یادآور شد: این افراد توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

وی، نبود درپوش شیر گاز و باز شدن اهرم گاز شهری را موجب تجمع بیش از حد گاز و انفجار مهیب دانست و افزود: تاکنون بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان خسارت ناشی از این انفجار برآورد شده است.

مومنی با اشاره به اینکه خسارت دقیق‌تر در دست بررسی است، یادآور شد: موج انفجار موجب آسیب‌دیدگی و شکستگی در، پنجره و شیشه ۱۰ واحد آپارتمان مسکونی، سه باب منزل مسکونی ویلایی و دو خودروی سواری و تخریب دیوارها و سقف هشت باب آپارتمان مسکونی دیگر شده است.

وی دقت به ایمنی وسایل برقی و گازی را امری مهم و اساسی دانست و یادآور شد: هر گونه سهل‌انگاری در استفاده، حفظ و نگه‌داری از وسایل برقی و گازی می‌تواند خسارت جبران‌ناپذیری را به دنبال داشته باشد./دیارباران

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد