کد خبر: 65649

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۰۳ - ۱۴:۱۳

نماینده رشت:اقتصاد مقاومتی با بی توجهی مسئولان در اقدام و عمل روبرو شد/ دولت در اجرای اقتصاد مقاومتی مردود شد

نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید در اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی نمره قبولی نگرفت، گفت: مقام معظم رهبری بار ها بر عمل و اقدام به اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی تاکید داشتند ولی بی توجهی مسولان را شاهد بودند. به گزارش املش ما ، جبار کوچکی نژاد در گفت […]

نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید در اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی نمره قبولی نگرفت، گفت: مقام معظم رهبری بار ها بر عمل و اقدام به اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی تاکید داشتند ولی بی توجهی مسولان را شاهد بودند.

کوچکی نژادبه گزارش املش ما ، جبار کوچکی نژاد در گفت وگو با خبرنگار «دیارباران» با اشاره به شعار سال ۹۵ مبنی بر «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل»، اظهار کرد: تحریم ها تنها گوشه ای از مشکلات، اقتصادی ایران اسلامی را حل می کند.

وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی از سیاست های مهم در پیشبرد اهداف اقتصادی و خروج اقتصاد از سایه رکود است.

نماینده مردم رشت در مجلس با تاکید براینکه مقام معظم رهبری نسخه اقتصاد مقاومتی را برای درمان اقتصاد ایران پیچیدند، اضافه کرد: مقام معظم رهبری وزنه ای بسیار مهم برای ادامه اقتدار ایران اسلامی به شمار می رود و دولت باید اقتصاد مقاومتی را در دستور کار قرار دهد.

وی با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید در اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی نمره قبولی نگرفت، ابراز کرد: دولت هنوز نتوانسته نسخه مقام معظم رهبری را عملی و مشکلات اقتصادی را برطرف کند.

کوچکی نژاد در خاتمه اظهار کرد: مقام معظم رهبری بار ها بر عمل و اقدام به اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی تاکید داشتند ولی بی توجهی مسولان را شاهد بودند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد