کد خبر: 65597

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۵:۱۵

مدت تبلیغات انتخابات که تمام شده ، چرا بنر ستادآقای رهبری املشی جمع آوری نمیشود؟!!!

۲۲ روز از انتخابات دوره دهم مجلس می گذرد و دو روز پیش شورای نگهبان ، صحت انتخابات رودسر و املش را تائید نمود ، ولی هنوز بنر ستاد رهبری املشی در سطح شهر املش نصب است وجمع آوری نگردیده است. به گزارش خبرنگار املش ما ، ۲۲ روز از انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در […]

۲۲ روز از انتخابات دوره دهم مجلس می گذرد و دو روز پیش شورای نگهبان ، صحت انتخابات رودسر و املش را تائید نمود ، ولی هنوز بنر ستاد رهبری املشی در سطح شهر املش نصب است وجمع آوری نگردیده است.

بنر ستاد رهبریبه گزارش خبرنگار املش ما ، ۲۲ روز از انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان های رودسر و املش می گذرد و اسدالله عباسی توانست با بیش از ۴۰ هزار رای منتخب دهمین دوره مجلس شورای اسلامی بشود و پس از ۲۰ روز از انتخابات، شورای نگهبان نیز صحت انتخابات در این حوزه انتخابیه را تائید نمود، ولی اگر در شهر املش قدمی بزنید بنر های ستاد محمد مهدی رهبری املشی یکی از کاندیداهای پرحاشیه این دوره از انتخابات هنوز جمع آوری نشده استکه ذهن بسیاری از مردم را مشغول به همین سوال نموده است.

براساس گزارش خبرنگار ما ، رهبری املشی که در سخنرانی خود هفته پس از انتخابات فقط رای و نظر شورای نگهبان را برای انتخابات موثق می دانست ، پس از تائید انتخابات توسط شورای نگهبان با بیانیه ای باز انتخابات رودسر و املش را دارای تخلفات گسترده دانسته است که بقول بسیاری از صاحب نظران اطلاعات غلطی که مشاورینش به وی می دهند باعث سماجت وی بر این گونه نظرات شده است که باعث گردیده طرفداران و دوستدارانش به آینده دلخوشی واهی پیدا نمایند.

کاندیدای شکست خورده انتخابات که ۵ دوره تجربه نمایندگی مجلس را در کارنامه خود دارد بجای تمکین و احترام به قانون، امیدی واهی به طرفدارانش داده است که بسیاری از آنها دچار افسردگی شده اند و بمانند لشکری شکست خورده منتظرند تا این ۴ سال که هنوز شروع نشده تمام شود.

به گزارش خبرنگار ما پیامی که در گروه های تلگرامی روز گذشته منتشر شد که خبر از دیدار با شکوه نوروزی حامیان،دوستداران و اعضای ستادهاوفعالان انتخاباتی حاج محمدمهدی رهبری املشی دوشنبه دوم فروردین ۹۵ در منزل پدریش برگزار خواهد شد، میدهد.

 

حال باید منتظر بود حواشی روز دوشنبه چه خواهد بود و آیا رهبری املشی با تجربه همانند عاشوری نماینده سابق شفت ، مردم را به همکاری با نماینده پیروز انتخابات دعوت می کند یا….

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

  • رضا - املش

    تاریخ : ۲۹ - اسفند - ۱۳۹۴

    آقای رهبری املشی نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی و با بیش از ۴۰ هزار رای در دهمین دور ه انتخابات تا خرداد ۹۵ نماینده مردم حوزه های انتخابیه شهرستانهای رودسر و املش می باشد


    پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد