کد خبر: 65591

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۲۲:۰۰

پذیرایی از مسافرین نوروزی با زباله و ترافیک در چابکسر

شهر توریستی چابکسر، شرقی ترین شهر استان گیلان و کریدور ورود مسافرین به این استان می باشد ولی هیچ فکری برای ترافیک آن نشده است. به گزارش املش ما ، شهر های استانهای شمالی کشور خواستگاه بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی است . لذا مسئولین بایستی تمهیدات لازم برای ماندگاری مسافر در این شهر ها را […]

شهر توریستی چابکسر، شرقی ترین شهر استان گیلان و کریدور ورود مسافرین به این استان می باشد ولی هیچ فکری برای ترافیک آن نشده است.

ترافیک چابکسربه گزارش املش ما ، شهر های استانهای شمالی کشور خواستگاه بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی است . لذا مسئولین بایستی تمهیدات لازم برای ماندگاری مسافر در این شهر ها را بیاندیشند.

از همان قدیم والایام که نام توریست در ایران بنا نهاده شد شهر چابکسر به دلیل هم سامانی با رامسر مورد توجه گردشگران قرار گرفت و گردشگران وقتی به نقاط زیبا و بکر این منطقه مسافرت می نمودند متحیر از خلقت های خالق آن میشدند.

ولی عدم بستر سازی مناسب جهت ماندگاری بیشتر مسافرین و توریست ها ، باعث شده مقدار زمان حضور مسافر نسبت به سالهای گذشته کمتر شود .

عدم مدیریت ترافیک در شهر چابکسر همواره ترافیک سنگینی را در قسمت بازار این شهر رقم  میزند و از طرفی دیگر دپوی زباله و بوی نامطبوع آن در ورودی شهر باعث می شود مسافرین از این خطه گریزان گردند.

در تصاویر ذیل خواهید دید تعداد خودروهایی که به مقصد مازندران در حال حرکتند چندین برابر خودروهای ورودی به مسیر گیلان است.

امیدواریم مسئولین بخش و شهر چابکسر نگاه مدبرانه ای در خصوص ماندگاری مسافر داشته باشند.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد