کد خبر: 65569

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۲۷ - ۵:۰۶

سرپرست اداره تبلیغات خبرداد:خدمات دهی ۷ مسجد املش به مسافرین نوروزی

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی املش از آمادگی ۷ مسجد در مسیر گردشگری شهرستان املش جهت سرویس دهی به میهمانان نوروزی این شهرستان خبر داد. سرپرست اداره تبلیغات اسلامی املش در گفتگو با خبرنگار املش ما از آمادگی ۷ مسجد در مسیر گردشگری شهرستان املش جهت سرویس دهی به میهمانان نوروزی در این شهرستان خبرداد. حجت‌الاسلام […]

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی املش از آمادگی ۷ مسجد در مسیر گردشگری شهرستان املش جهت سرویس دهی به میهمانان نوروزی این شهرستان خبر داد.

مساجد نوروزی املشسرپرست اداره تبلیغات اسلامی املش در گفتگو با خبرنگار املش ما از آمادگی ۷ مسجد در مسیر گردشگری شهرستان املش جهت سرویس دهی به میهمانان نوروزی در این شهرستان خبرداد.

حجت‌الاسلام حسین عزیزی افزود: با هماهنگی هیئات امنای مساجد مسئولین هیئات مذهبی و کانون های فرهنگی، مساجد جنب خیابان های اصلی که محل عبور و مرور میهمانان نوروزی است، آمادگی خود را برای میزبانی میهمانان نوروزی اعلام کرده اند.

وی خاطرنشان کرد: با هماهنگی‌های به‌ عمل آمده مقرر شده است که درب مساجد درایام تعطیلات نوروزی باز و نمازهای جماعت در دو نوبت ظهر و مغرب اقامه شود.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی املش با اشاره به اینکه یکی از بهترین موقعیت ها برای شناساندن فرهنگ دینی ومذهبی، سفرهای نوروزی است که تعداد زیادی ازهموطنان سفر می‌کنند، تصریح کرد: روحانیون مستقر و ائمه جماعات مساجد شهرستان با حضور در مساجد، آماده پاسخگویی به سؤالات شرعی می باشند.

حجت‌الاسلام عزیزی گفت: روحیه ملت ما روحیه دینداری و معنوی است و مسافرین باید در سفر،وظایف شرعی خود را بر پا داشته باشند و این امر لازمه وجود مساجد و مکان های مناسب جهت پذیرایی از مسافرین است.

گفتنی است، اداره تبلیغات اسلامی شهرستان املش نیز، در تمامی ایام تعطیلات با توجه به کشیک های منظم نوروزی در خدمت عموم مردم است.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد