کد خبر: 65566

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۲۷ - ۴:۵۳

بارش ۵ سانتی متری برف در ارتفاعات املش

فرماندار شهرستان املش گفت: بارش شدید برف که از ساعت ۱۵ امروز در مناطق کوهستانی این شهرستان آغاز شده بود، همچنان ادامه دارد. به گزارش املش ما حسین اسماعیلیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در املش اظهار داشت: به‌دنبال افت ناگهانی دمای هوا، بارش شدید برف که از ساعت ۱۵ امروز در مناطق کوهستانی این […]

فرماندار شهرستان املش گفت: بارش شدید برف که از ساعت ۱۵ امروز در مناطق کوهستانی این شهرستان آغاز شده بود، همچنان ادامه دارد.

برف1به گزارش املش ما حسین اسماعیلیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در املش اظهار داشت: به‌دنبال افت ناگهانی دمای هوا، بارش شدید برف که از ساعت ۱۵ امروز در مناطق کوهستانی این شهرستان آغاز شده بود، همچنان ادامه دارد.

وی گفت: ارتفاع برف در مناطق مرتفع از جمله روستاهای رودبارسرا، گرمابسرا، شوئیلک، سرتربت، تماجان، شهرسمام، کشمش و سیاه‌کوه به ۵ سانتیمتر رسیده است.

فرماندار املش گفت: شدت سرما در ییلاقات این شهرستان به حدی است که ساکنان و مهمانان مجبور به استفاده از لباس گرم و روشن نگه داشتن وسایل گرمایشی داخل منازل خویش شده‌اند ولی راه‌های ارتباطی باز است و رفت و آمد وسایل نقلیه خودرویی با مرکز شهر جریان دارد.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد