کد خبر: 65544

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۲۵ - ۵:۴۱

نرخ جرایم رانندگی در املش افزایش یافت

جرائم رانندگی از امروز سه‌شنبه ۲۵ اسفند ماه در سراسر کشور با نرخ جدید اعمال می‌شود. به گزارش املش ما سرانجام پس از کش و قوس‌های فراوان و تایید دولت، از امروز جرائم رانندگی در سراسر کشور با نرخ جدید اعمال می‌شود و کلیه تجهیزات الکترونیکی و زیرساختی پلیس راهور نیز برای اعمال قانون با نرخ‌های […]

جرائم رانندگی از امروز سه‌شنبه ۲۵ اسفند ماه در سراسر کشور با نرخ جدید اعمال می‌شود.

به گزارش املش ما سرانجام پس از کش و قوس‌های فراوان و تایید دولت، از امروز جرائم رانندگی در سراسر کشور با نرخ جدید اعمال می‌شود و کلیه تجهیزات الکترونیکی و زیرساختی پلیس راهور نیز برای اعمال قانون با نرخ‌های جدید آماده شده است، جرائمی که گرچه در اکثر آنها افزایش قیمت چندانی رخ نداده اما در حدود ۴۰ کد تخلف از ۲۰ تا ۱۰۰ درصد افزایش اعمال شده است، تخلفاتی که بیشترین تکرار را در میان رانندگان دارد و اغلب آنها جزو تخلفات حادثه‌ساز محسوب می‌شود.

جرائم رانندگی از امروز سه‌شنبه 25 اسفند ماه در سراسر کشور با نرخ جدید اعمال می‌شود

براساس گزارش خبرنگار ما از امروز سه تخلف تجاوز از سرعت مجاز بیش از ۳۰ کیلومتر بر ساعت، سبقت غیرمجاز در راه‌های دو طرفه و عبور از چراغ قرمز در کلانشهرها، مراکز استان‌ها، جاده‌های بین شهری و مناطق آزاد تجاری صنعتی ۲۰۰ هزار تومان جریمه خواهد داشت که رقم آن در سایر شهرها به ۱۸۰ هزار تومان و در راه‌های روستایی به ۱۵۰ هزار تومان می‌رسد. همچنین رانندگی در حالت مستی و مصرف داروهای روان‌گردان نیز جریمه‌ای ۴۰۰هزار تومانی در سراسر کشور را در پی خواهد داشت.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد