کد خبر: 65399

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۵:۳۸

نهمین شنیده های ناشتایی منتشر شد …

در نهمین شنیده های ناشتایی “املش ما” خبرهای جالبی برایتان به ارمغان آورده ایم.. با ما همراه باشید سارقین به مغازه پسر آقای شهردار هم رحم نکردند شب گذشته یکی از دوستان خبرنگار ما ، از سرقت مغازه پسر آقای شهردار خبر آورد و ما پس از تحقیق و تفحص و بررسی صحتش را پیگیر شدیم […]

در نهمین شنیده های ناشتایی “املش ما” خبرهای جالبی برایتان به ارمغان آورده ایم.. با ما همراه باشید

سارقین به مغازه پسر آقای شهردار هم رحم نکردند

سرقتشب گذشته یکی از دوستان خبرنگار ما ، از سرقت مغازه پسر آقای شهردار خبر آورد و ما پس از تحقیق و تفحص و بررسی صحتش را پیگیر شدیم و دیدیم آری خبر صحیح است و آقا پسر شهردار ضرر هنگفتی نموده است…

به حق چیزای نشنیده سم دزد؟؟؟!!! مگه میشه مگه داریم ؟؟!!! اینم تازگیا بدجور داره مُد میشه هااااا

وقتی این مطلب رو شنیدیم به یاد خبری افتادیم که سال پیش اتفاق افتاده بود. از قضا سارقی وسایل دکانی را در یکی از شهر های شهرستان رودسر به سرقت برد و دستگاه DVR(یا همان ضبط فیلم دوربین های مدار بسته ) را با خودش برده بود.

عاخیییییییی… بابا نگران نباش تو پسر شهرداری… خدا پدرتو برات حفظ کنه …. دزد رو میگیریه برات….

وقتی همه رسانه ها برای تغییر مدیران کمر همت می بندند

مرورگرهفته گذشته در اولین مصاحبه خبری با منتخب مردم رودسر و املش که توسط همین سایت خبری صورت گرفت ، موضوع تغییر مدیران که چند وقتی  برسرزبان ها بود را مطرح کردیم و اسداله عباسی هم رضایت مندی مردم از عملکرد مدیران ادارات رو تنها ملاک دونسته بود .

به بسیاری از مدیران که بعد خوندن این خبر  کم کم بساط شونو برچیده دیدن کاری نداریم ولی امروز در یکی از سایت ها همون خبر خودمونو دیدیم که اتفاقا با همون تیتر ولی یخورده با توضیحات بیشتر وارد عرصه تغییر مدیران کم کار شدهو قرار کمک کار آقای نماینده باشه …

سلام همکار عزیز…. خوش اومدی … میگفتی گاوی.. گوسفندی… مرغی… چیزی… قربانی… کنیم زیرپاتون…

آخرین تلاش های یک نماینده مجلس ….

انفجارشنیده ها حاکی از اینست کــــه یکی از نمایندگان مجلس استان گیلان پس از شکست در انتخابات داره تلاش هایی می کنه … حالا این تلاش ها چی هستو چی نیست رو خدمت تون عرض میکنم.

آقای نماینده در اولین اقدامش فرمانداری که چندماهی از اومدنش نمیگذره رو میخواد عوض کنه …. آقا از همون موقع مخالف اومدن این فرماندار بوده چون حس می کرده با بودن فرماندار قبلی می تونه پیروز انتخابات باشه ….

این نماینده عزیز که در سخنرانی های دوره قبلی انتخابات که کاندیداتوریش برای نمایندگی مجلس رو فقط برای خدا می دونسته تو این ۴ سال هیچکاری از پیش نتونست ببره و همه چیز رو تقصیر فضای کشور دونست و گفت: دولت پول نداشته وگرنه من این شهرستان گلستان و بوستان می کردم!!!

آقا …. این چه حرفیه … آدمی که می خواد برای خدا قدم برداره خدا خودش راهو باز میکنه …لطفا اینقدر شعار ندید…… از خدا بترسید … بسه دیگه آقا ….

اما درمورد آقای فرماندار که شنیدیم تلاش تون ورداشتنشه …. یه نکته عرض کنم خدمت بزرگوارتون …. دولت عزیز و گرامی تدبیر و امید یکی از مهمترین پیروزی هاش برگزاری بی حاشیه انتخابات امسال بود … که واقعا دست مریضاد داره … اون چیزی که شما می دونی و ما .. که این آقای فرماندار چون بشما رای نداده و شما از این باب بسیار اندوهگینید دارید تلاش می کنید فرماندار چندماهه رو وردارید…. تیرتون به سنگ می خوره .. دولت عزیز نمیکنه این کارو…. یخورده واس خدا و اون دنیاتون فک کنید…

بینندگان عزیز .. دهمین شماره شنیده های ناشتایی تا چند روز دیگه منتظر میشه … از این به بعد فقط شنبه ها نیست

ارسال دیدگاه

کسب درآمد