گویا برگزاری جشن پیروزی شمس‌الله شریعت‌نژاد نماینده فعلی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه رامسر، تنکاین و عباس‌آباد در انتخابات با عنوان تقدیر از حضور مردم با حواشی فراوانی روبرو بوده است.

شیخ صفر قاسمیبه گزارش املش ما ، گویا برگزاری جشن پیروزی شمس‌الله شریعت‌نژاد نماینده فعلی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه رامسر، تنکاین و عباس‌آباد در انتخابات با عنوان تقدیر از حضور مردم با حواشی فراوانی روبرو بوده است. گویا شیخ صفر قاسمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنکابن و رئیس شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان رامسر نیز به عنوان یکی از سخنرانان این همایش  به سخنرانی پرداخت و با بیان اینکه مردم جدای اشتغال، معیشت انتظارهای دیگری نیز دارند، گفت:‌مهم‌ترین آن حفظ حقوق شهروندی و حقوق مدنی است.

وی در ادامه با بیان اینکه کمبودهای غرب مازندران بسیار زیاد است، افزود: بی‌اعتنایی مرکز استان به غرب باعث شده مردم غرب مازندران به دنبال استقلال باشند و اگر این اتفاق نیفتد به دنبال الحاق به گیلان هستند تا بتوانند از مازندران رها شوند.

گفتنی است رامسر آخرین شهرستان استان مازندران و در مجاورت با گیلان قرار دارد و فاصله آن با رشت، ۱۱۳ کیلومتر می باشد که به مراتب کمتر از فاصله ۲۵۱ کیلومتری آن با ساری است./خزر

اشتراک این خبر در :