کد خبر: 65306

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۱۶ - ۴:۵۷

یک شرق گیلانی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان شد

وزیر بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی طی حکمی دکتر شاهرخ یوسف­ زاده چابک را به سمت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی گیلان منصوب نمود. به گزارش خبرنگار املش ما ، وزیر بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی طی حکمی دکتر شاهرخ یوسف­ زاده چابک را به سمت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی گیلان منصوب نمود. […]

وزیر بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی طی حکمی دکتر شاهرخ یوسف­ زاده چابک را به سمت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی گیلان منصوب نمود.

شاهرخ یوسف زادهبه گزارش خبرنگار املش ما ، وزیر بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی طی حکمی دکتر شاهرخ یوسف­ زاده چابک را به سمت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی گیلان منصوب نمود.

درمتن حکم انتصاب دکتر یوسف زاده آمده است:

جناب آقای دکتر شاهرخ یوسف­ زاده چابک استاد محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی گیلان

با سلام؛

نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جناب­عالی، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی گیلان منصوب می­شوید

از جناب­عالی انتظار دارم با استفاده از توان تخصصی و کارشناسی اعضای هیأت علمی و کارکنان محترم دانشگاه و استفاده از ظرفیت منابع بالقوه سایر بخش­های حوزه مأموریت خود اقدامات زیر را انجام دهید:

۱-      تأمین، حفظ و ارتقاء سطح سلامت مردم به ویژه محرومین و نیازمندان

۲-      ارتقاء برنامه­ های جاری حوزه­ های بهداشتی، درمانی، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و دانشجویی

۳-      صیانت از منابع انسانی، فیزیکی و مالی

۴-      عملیاتی نمودن برنامه پنجم توسعه و برنامه سلامت دولت یازدهم

۵-      توسعه عدالت در سلامت در حوزه مأموریت خود

۶-      توجه به امر اعتدال، توان­مندی و شایسته­ سالاری در انتصابات و تکریم اعضای هیأت علمی و کارکنان حوزه سلامت

امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت قانون­ مداری، اعتدال­ گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد