کد خبر: 65292

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۱۵ - ۵:۴۶

سنگ اندازی برخی ها به شهردار املش ؛ آقایان کدام شهردار خوبست آن را برایتان بستانیم

پس از استعفای پورقربان شهردار املش در تابستان ۹۴ و انتخاب فرزند لاهوتی نماینده فعلی لنگرود توسط شورای شهر بازتاب گسترده ای در تمام محافل به همراه داشت که باعث شد برخی ها طومار بنویسند و شهردار بومی مطالبه کنند. به گزارش خبرنگار املش ما ، استعفای حسن پورقربان شهردار املش در تابستان ۹۴ که […]

پس از استعفای پورقربان شهردار املش در تابستان ۹۴ و انتخاب فرزند لاهوتی نماینده فعلی لنگرود توسط شورای شهر بازتاب گسترده ای در تمام محافل به همراه داشت که باعث شد برخی ها طومار بنویسند و شهردار بومی مطالبه کنند.

به گزارش خبرنگار املش ما ، استعفای حسن پورقربان شهردار املش در تابستان ۹۴ که بعدها کاندیدای مجلس شورای اسلامی در شهرستان لنگرود شد، شورای شهر را بر آن داشت که از بین گزینه های مطرح فردی را بعنوان شهردار این شهر انتخاب کنند و قرار شد فرزند لاهوتی نماینده فعلی لنگرود بعنوان شهردار جدید معرفی شود.

این انتخاب به مزاج بسیاری خوش ننشست و موجب شد بر آن بشوند که طوماری بنویسند و از اعضای شورای شهر، شهرداری بومی طلب کنند.

بابک ریحانی یکی از اعضای شورای شهر اینبار کاندیدای شهردار شدن بود و اعضای شورا نیز با شهردار شدنش موافقت نمودند.ریحانی کارش را شروع نمود و با عزمی جدی به توسعه شهری پرداخت .ساخت چندین میدان جدید ، سنگ فرش پیاده رو ها ، آسفالت خیابان ها و کوچه ها و در آخرین کارش که چندروز پیش اتفاق افتاد افتتاح “شهرنت ” بانک شهر بود.

پروژه های دهه فجر

شهردار املش همانند بسیاری از اهالی منطقه کاندیدایی را در انتخابات حمایت نمود و از قضا کاندیدای مورد حمایتش پیروز انتخابات شد.

به گزارش خبرنگار ما ، شهردار بومی املش که روزگاری برخی ها به دنبال آمدنش بودند تا پای فرزند لاهوتی نماینده لنگرود به این شهر باز نشود، امروز چون این فرد در جناح تیم رقیب بازی نموده است و اتفاقا پیروز انتخابات شده را دیگر نمیخواهند و شروع به سنگ اندازی به فعالیت هایش نموده اند.

سوالی که در پایان پیش می آید اینست شما که آن روز طومار نوشتید و امروز طومارش پاره می کنید از کدام شهردار تاریخ شهری املش خوشتان می آید که همان را برایتان بستانیم ؟

ارسال دیدگاه

کسب درآمد