کد خبر: 65286

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۱۴ - ۱۱:۰۵

منتخب مردم رودسر و املش:رودسر و املش باید توسعه چشمگیر داشته باشد/ در برجام۲ باید جلوی مسئله نفوذ گرفته شود

منتخب مردم رودسر و املش گفت: در کنار پیگیری طرح های ملی باید شهرستان های رودسر و املش را از نظر شاخص های توسعه ای به رشد چشمگیری برسانیم به گزارش املش ما ، اسداله عباسی اظهار کرد: مردم شهرستان رودسر و املش در انتخابات سنگ تمام گذاشتند. وی با بیان اینکه مردم رودسر و […]

منتخب مردم رودسر و املش گفت: در کنار پیگیری طرح های ملی باید شهرستان های رودسر و املش را از نظر شاخص های توسعه ای به رشد چشمگیری برسانیم

عباسیبه گزارش املش ما ، اسداله عباسی اظهار کرد: مردم شهرستان رودسر و املش در انتخابات سنگ تمام گذاشتند.

وی با بیان اینکه مردم رودسر و املش تلاش کرده اند تا منتخب اصلح خود را به مجلس شورای اسلامی معرفی کنند، خاطرنشان کرد: مردم نماینده ای برای خود انتخاب کردند که برنامه هایشان منطبق با انتظارات و خواسته های آنها است.

منتخب مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی ایجاد زیرساخت های صنعتی و اقتصادی را در منطقه از اهم برنامه های خود اشاره کرد و افزود: تمام تلاش خود را برای ایجاد پروژه های تکمیلی – تبدیلی بکار می گیریم.

عباسی پیگیری پروژه هایی ملی را هم مهم بر شمرد و افزود: وجود دانشگاه فنی و مهندسی، ایجاد و پشتیبانی از سد خزر از پروژه های مهم می باشد که با جدیت بیشتر دنبال خواهم کرد.

وزیر اسبق کار، رفاه و تامین اجتماعی رشد و نمو توسعه منطقه را حائز اهمیت دانست و تاکید کرد: ساماندهی چای، برنج، مرکبات از معضلاتی است که به صورت جدی به آن پرداخته نشده است و باید به آن به صورت تخصصی پرداخت.

منتخب مردم رودسر و املش ایجاد رفاه برای دامداران را نیز مورد تاکید قرار داد و اذعان کرد: دامداران و زنبور داران از زحمت کشان جامعه هستند که باید طرح هایی را برای حفظ و توسعه اشتغال جوانان در این مشاغل نیز با جدیت دنبال شود.

وی با اشاره بر اینکه پیگیری موصبات و طرح های ملی از اهمیت برخوردار است، گفت: در کنار پیگیری طرح های ملی، شکوفایی طرح هایی منطقه ای برای ما مهم تر است و باید شهرستان های رودسر و املش را از شاخص های توسعه ای به رشد چشمگیری برسانیم.

عباسی دنبال کردن طرح های ملی را منوط به قرار گرفتن در مجلس دانست و افزود: برای اینکه ببینیم موضع ما در دنبال کردن طرح ها و خواسته های ملی چگونه است، باید در جو مجلس قرار بگیریم و در کنار طرح های پیشرفتی همچون برنامه ششم توسعه، توجه به مسائل مربوط به بازنشستگان و کارمندان و طرح هایی مانند هدفمندی یارانه ها را بررسی و تکمیل نماییم.

منتخب مردم رودسر و املش ضمن تشکر از مردم رودسر و املش گفت: امیدوارم بتوانیم در فضای همدلی و همزبانی در راستای پیشرفت و رشت منطقه و میهن عزیز گام برداریم.

عباسی موضع خود را نسبت برجام۲ روشن کرد و توضیح داد: ما دنبال این هستیم که آنچیزی که منافع ملی و مردم است را حفظ و به ارمغان بیاوریم.

وی با اشاره بر اینکه باید هشیاری ما بیشتر باشد، گفت: از یک طرف باید تعهدات دشمن را که به ما قول همکاری داده دنبال کنیم و از سوی دیگر باید جلوی نفوذ دشمن در کشور گرفته شود.

منتخب مردم رودسر و املش در پایان از اسیفای حق ورزشکاران و جامعه گردشگری گفت و اذعان کرد: باید با ارائه برنامه ای مدون جامعه ورزشکاران را ساماندهی کرد و با طرح هایی که منجر به شکوفای اقتصادی می شود در قالب طرح های گردشگری برای مردم فراهم کنیم./کاسپین

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد