کد خبر: 65189

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۱۱ - ۴:۵۱

اسداله عباسی: رضایت مندی مردم روش ارزیابی مدیران شهرستان خواهد بود/رسانه ها مطالبه گری کنند

منتخب مردم شهرستان رودسر و املش در اولین گفتگوی خبری پس از پیروزی در انتخابات گفت: با حمایت رسانه های منطقه ، مشکلات را حل خواهیم کرد. اسداله عباسی که عصر امروز در مراسم سپاس از حمایت مردم منطقه در انتخابات درمسجد جامع کلاچای حضور داشت ، در گفتگو با خبرنگار املش ماگفت: با حمایت رسانه […]

منتخب مردم شهرستان رودسر و املش در اولین گفتگوی خبری پس از پیروزی در انتخابات گفت: با حمایت رسانه های منطقه ، مشکلات را حل خواهیم کرد.

عباسیاسداله عباسی که عصر امروز در مراسم سپاس از حمایت مردم منطقه در انتخابات درمسجد جامع کلاچای حضور داشت ، در گفتگو با خبرنگار املش ماگفت: با حمایت رسانه های منطقه که همواره نقش مطالبه گری خود را خوب ایفا نموده اند ، مشکلات همشهریان مان  را حل خواهیم کرد.

منتخب مردم شهرستان های رودسر و املش در پاسخ به سوال دیگری در خصوص حضور در کمیسیون کشاورزی  گفت: با توجه به متفاوت بودن مشکلات و معضلات نگاهی فراتر برای حل آنها داریم و با حضور در کمیسیون هایی که بتوانیم تاثیرگذار تر باشیم در روند حل مشکلات برخواهیم آمد.

وی در خصوص تغییر مدیران شهرستان گفت: رضایت مندی مردم تنها روش ارزیابی مدیران خواهد بودو مدیری که توانمند باشد حمایت خواهیم نمود.

عباسی از برنامه های ویژه خود جهت توسعه منطقه در چهارسال آتی خبرداد و گفت: پروژه هایی امثال سایت نفتی خزر، سد پلرود از مهمترین پروژه هایی خواهد بود که آنها را پیگیری خواهیم نمود.

اسداله عباسی در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی توانست با کسب ۴۰۶۳۵ رای منتخب مردم رودسر و املش شود.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد