کد خبر: 65101

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۰۷ - ۵:۱۷

فرمانده سپاه قدس:سپاه به علت مسئولیت بزرگ و سنگین حراست از کشور وقتی ندارد که خود را درگیر توهمات نامزدها کند

فرمانده سپاه قدس گیلان تصریح کرد: بهتر است بجای تشویش اذهان عمومی در رسانه ها در صورتی که اسناد و مدارکی دارد، از طریق مراجع ذی ربط پیگیری و پاسخ مربوطه را نیز دریافت نماید. به گزارش املش ما به نقل از ۸دی، سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان، در پاسخ به اظهارات ندیمی […]

فرمانده سپاه قدس گیلان تصریح کرد: بهتر است بجای تشویش اذهان عمومی در رسانه ها در صورتی که اسناد و مدارکی دارد، از طریق مراجع ذی ربط پیگیری و پاسخ مربوطه را نیز دریافت نماید.

فرمانده سپاه قدسبه گزارش املش ما به نقل از ۸دی، سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان، در پاسخ به اظهارات ندیمی نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل، گفت: سپاه به علت حفاظت و حراست از کشور و تنوع ماموریتهای سیاسی و امنیتی در راستای حفاظت از انقلاب وقتی ندارد که خود را درگیر توهمات نامزدها کند.

فرمانده سپاه قدس گیلان تصریح کرد: جناب آقای ندیمی بهتر است بجای تشویش اذهان عمومی در رسانه ها در صورتی که اسناد و مدارکی دارد، از طریق مراجع ذی ربط پیگیری و پاسخ مربوطه را نیز دریافت نماید.

وی در پایان تاکید کرد: بدیهی است سپاه قدس گیلان این حق را برای خود قایل است که در فرصت مقتضی اتهامات واهی را پیگیری و با عوامل انتشار آن برخورد قاطع نماید.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد