کد خبر: 65054

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۰۶ - ۴:۰۴

درمیتینگ انتخاباتی رهبری املشی؛ توهین به محبوبترین دولت ایران توسط مجری برنامه+فایل صوتی

شامگاه دیشب ، یکی از برنامه های سخنرانی محمد مهدی رهبری املشی در مسجد جامع کلاچای بود که در ابتدای سخنرانی ، مجری برنامه به محبوب ترین دولت پس از مشروطه توهین نمود. به گزارش خبرنگار املش ما ، یکی از برنامه های سخنرانی رهبری املشی کاندیدای مجلس شورای اسلامی در آخرین شب تبلیغات کاندیداها در مسجد […]

شامگاه دیشب ، یکی از برنامه های سخنرانی محمد مهدی رهبری املشی در مسجد جامع کلاچای بود که در ابتدای سخنرانی ، مجری برنامه به محبوب ترین دولت پس از مشروطه توهین نمود.

به گزارش خبرنگار املش ما ، یکی از برنامه های سخنرانی رهبری املشی کاندیدای مجلس شورای اسلامی در آخرین شب تبلیغات کاندیداها در مسجد جامع شهر کلاچای برگزار شد.

محمد رضا عبدالهی مجری برنامه با الفاظ زشت و ناپسند دولت های نهم و دهم(که به فرمایش رهبر انقلاب محبوب ترین دولت ها بعد از مشروطه بوده است)، را دولت دزد خطاب قرار داد و برای خوش مردی شروع به تعریف از دولت تدبیر و امید روحانی نمود.

 

توهین های این مجری ادامه دار بود و در ادامه اجرایش نیز گفت:  آنانی خود را که حلقه وصل به امام زمان میدانستند اما حلقه بلع بیت المال شدند که توسط یکی از حاضرین با تکبیر مورد تشویق هم قرار گرفت!!!

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد