کد خبر: 65051

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۰۶ - ۳:۱۰

یوسف قاسمی نیز به جمع حامیان نیکفر پیوست

یوسف قاسمی نماینده سابق مردم لاهیجان و سیاهکل با صدور بیانیه ای به پایگاه خبری تحلیلی درسیاهکل، به صورت رسمی حمایت خود از ذبیح الله نیکفر کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه را اعلام کرد. به گزارش املش ما به نقل از درسیاهکل، یوسف قاسمی نماینده سابق مردم لاهیجان و سیاهکل با صدور […]

یوسف قاسمی نماینده سابق مردم لاهیجان و سیاهکل با صدور بیانیه ای به پایگاه خبری تحلیلی درسیاهکل، به صورت رسمی حمایت خود از ذبیح الله نیکفر کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه را اعلام کرد.

یوسف قاسمی

به گزارش املش ما به نقل از درسیاهکل، یوسف قاسمی نماینده سابق مردم لاهیجان و سیاهکل با صدور بیانیه ای به پایگاه خبری تحلیلی درسیاهکل، به صورت رسمی حمایت خود از ذبیح الله نیکفر کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه را اعلام کرد.

در بخش هایی از این بیانیه آمده است: انتخابات پنجمین دوره خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شرایط حساس کنونی از اهمیت بسزایی برخوردار است. بوق‌های رسانه‌ای استکبار این بار نیز با تمام توان به دنبال پیگیری اهداف خود در داخل کشور عزیزمان هستند.

وی ضمن دعوت تمامی مردم برای شرکت در انتخابات، گفت: می بایست با حضور در صحنه و شرکت در انتخابات مانند گذشته از آرمان های امام و شهدا دفاع کنیم و پشتیبان ولایت فقیه باشیم.

قاسمی، دلیل حمایت خود از نیکفر را چنین بیان کرده است: به دلیل وحدت نیروهای سیاسی و پایان دادن به همه ناهنجاری ها و دفاع از جریان اصولگرایی در کشور و به خصوص در لاهیجان و سیاهکل؛ از دکتر ذبیح الله نیکفر کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه لاهیان و سیاهکل حمایت می کنم.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد