کد خبر: 65046

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۰۶ - ۲:۵۶

ائتلافی که برای انقلاب برکت دارد؛حمایت قاطع سه کاندیدای لنگرودی از «پورعباس»

در یک روز باقیمانده به انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری حمایت های گسترده به نفع ائتلاف اصولگرایان گیلان به شکل چشمگیری رقم می خورد به گزارش املش ما  به نقل از کاسپین، شمارش معکوس آغاز یکی از مهم ترین انتخابات تاریخ کشور به گوش می رسد. در یک روز باقیمانده […]

در یک روز باقیمانده به انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری حمایت های گسترده به نفع ائتلاف اصولگرایان گیلان به شکل چشمگیری رقم می خورد

ائتلاف بزرگ اصولگرایانبه گزارش املش ما  به نقل از کاسپین، شمارش معکوس آغاز یکی از مهم ترین انتخابات تاریخ کشور به گوش می رسد.

در یک روز باقیمانده به انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری حمایت های گسترده به نفع ائتلاف اصولگرایان گیلان به شکل چشمگیری رقم می خورد.

در همین راستا سه کاندیدای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه لنگرود حمایت خودشان را از کاندیدای مورد حمایت ائتلاف اصولگرایان گیلان اعلام کردند.

حسن پورقربان، محمدعلی شاد و عبدالرضا شفائی در ساعات پایانی امشب با حضور در ستاد سید گل اقا پورعباس حمایت قاطع خود را از لیست ائتلاف بزرگ اصولگرایان گیلان اعلام کردند.

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد