کد خبر: 64966

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۰۴ - ۶:۱۵

انصراف امید ابراهیمی جهت تقویت جریان اصولگرایی در رودبار+ جزییات

  امید ابراهیمی نصفیچی نامزد انتخاباتی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در جهت تقویت ائتلاف اصولگرایان انصراف داد. به گزارش املش ما  در جلسه مشترکی که بین اعضای ستاد امید ابراهیمی و عباس صفایی کاندیداهای مجلس دهم رودبار و اعضای شورای ائتلاف برگزار شد، امید ابراهیمی جهت تقویت ائتلاف اصولگرایان انصراف داد. امید ابراهیمی در […]

 

امید ابراهیمی نصفیچی نامزد انتخاباتی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در جهت تقویت ائتلاف اصولگرایان انصراف داد.

به گزارش املش ما  در جلسه مشترکی که بین اعضای ستاد امید ابراهیمی و عباس صفایی کاندیداهای مجلس دهم رودبار و اعضای شورای ائتلاف برگزار شد، امید ابراهیمی جهت تقویت ائتلاف اصولگرایان انصراف داد.
امید ابراهیمی در این نشست ضمن تسلیت ایام شهادت فاطمه زهرا(س) اظهار کرد: سعی داشتم با حضور خود کمکی در گرم کردن تنور انتخابات و بعد خدمت به مردم شهرستان رودبار داشته باشم.
وی تصریح کرد: ائتلاف اصولگرایان را به عنوان کاملترین و بهترین تفکر جهت اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و منویات رهبری می بینم.
نامزدی که جهت تقویت جریان اصولگرایی انصراف داده است، گفت: از پیشینه ائتلاف مطلع ام، لذا بر خود لازم دانستم به نظر بزرگان شورای ائتلاف که همان اعتماد به نیروهای اصولگرا بود انصراف خودم را از ادامه جریان انتخابات اعلام نمایم.
وی تاکید کرد: انصرافم در جهت تقویت شورای ائتلاف اصولگرایی است با هر نتیجه ای که رقم خواهد خورد.
ابراهیمی با بیان اینکه در هر مرحله ای باید به یاری نظام رفت، ادامه داد: نیاز امروز نظام وحدت و از خود گذشتگی نیروهای ارزشی است.
وی، ابراز کرد: شورای ائتلاف مطالبه گر خواسته های مردم است و هرکسی که به مجلس رفت باید جوابگوی این شورا باشد.
این نامزد انتخاباتی، ادامه داد: مدیران اجرایی شهر اگر قوانین را اجرا کنند مشکلی پیش نخواهد آمد.
عباس صفایی کاندیدای شورای ائتلاف اصولگرایان در مجلس دهم نیز در این جلسه گفت: روزی که جلسه شورا تشکیل شد اولین کسی بودم که اعلام آمادگی کردم که نتیجه و نظر شورا را می پذیرم.
وی بیان کرد انصراف عزیزانی مثل آقای ابراهیمی، برای بنده مسئولیت را دو چندان می کند.

ائتلاف اصولگرایی رودبار

گفتنی است امید ابراهیمی سومین نامزد انتخاباتی است که به نفع شورای ائتلاف اصولگرایان و عباس صفایی از ادامه روند انتخابات کناره گیری کرده است.
پیش از این آیت رضایی نودهی با حضور در ستاد صفایی و حسین مهربان دیگر نامزد انتخاباتی مجلس دهم رودبار جهت تقویت شورای ائتلاف اصولگرایان از ادامه روند انتخابات انصراف داده بودند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد