کد خبر: 64961

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۰۳ - ۲۱:۲۰

خیمه شب بازی انتخاباتی در رودسر و املش!!!

همانگونه  که پیش بینی می شد مجمع مشورتی اصلاح طلبان شهرستان رودسر و املش همانند دیگر دوستان شان در سراسر کشور با تعدد کاندیدا وارد میدان شدند تا پس از جمع بندی و بررسی ، کاندیدایی که بتواند بیشترین آرا را از مردم کسب نماید معرفی کنند. به گزارش خبرنگار املش ما ، همانگونه  که […]

همانگونه  که پیش بینی می شد مجمع مشورتی اصلاح طلبان شهرستان رودسر و املش همانند دیگر دوستان شان در سراسر کشور با تعدد کاندیدا وارد میدان شدند تا پس از جمع بندی و بررسی ، کاندیدایی که بتواند بیشترین آرا را از مردم کسب نماید معرفی کنند.

پازل خیمه شب بازیبه گزارش خبرنگار املش ما ، همانگونه  که پیش بینی می شد مجمع مشورتی اصلاح طلبان شهرستان رودسر و املش همانند دیگر دوستان شان در سراسر کشور با تعدد کاندیدا وارد میدان شدند تا پس از جمع بندی و بررسی، کاندیدایی که بتواند بیشترین آرا را از مردم کسب نماید معرفی کنند.

این مجمع مشورتی که با ۴ کاندیدا وارد عرصه دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شده بود فقط توانست با یک کاندیدا (ابراهیم اسماعیلی) که از شورای نگهبان قانون اساسی تائیدیه صلاحیت بگیرد، ادامه مسیر دهند . ولی چند روز پیش وی نیز مجبور به کناره گیری از صحنه انتخابات شد زیرا که مجمع مشورتی عزم شان را  پیروزی در انتخابات بنا نهاده بودند و حضوراین نیرو کم طرفدار برایشان خروجی جز آبرو ریزی در مقابل دیگر دوستان هم استانی شان به دنبال نداشت.

چندروز پیش شنیده شد قراراست یکی دیگر از کاندیداها (علی مرتضی حسینیان) که به جبهه اصلاحات نزدیک بوده  ، مورد حمایت مجمع مشورتی قرار گیرد ولی آنها به وی نیز بازی ندادند و چون فرصت تبلیغات کم بود به سمت کاندیدایی که  با امضای برجام توانسته بود حامی دولت شود، سوق پیدا نمایند و برای نشان داده حمایت شان  علاوه بر بیانیه و حضور اعضای مجمع مشورتی در سخنرانی های رهبری املشی در ستادهای انتخاباتی وی نیز حضور پیدا  نمودند.

*مردم رودسر و املش دوباره بازی خوردند 

قهرمانی چابک ، کاندیدایی که با دروغ رسانه ای وارد عرصه انتخابات شد و درصورتی که اصلا حضورش در فرمانداری رشت و در آخرین ساعات ثبت نام  کاندیداها تاکنون مسجل نشده است ، با عواطف مردم منطقه به گونه ای بازی نمود که هنوز هم بسیاری لحظه شماری بازگشت وی به صحنه انتخابات را دارند .

این کاندیدای رد صلاحیت شده انتخابات رودسر و املش در مسیر فتنه گران سال۸۸ به گونه ای قدم می گذاشت که تاکنون  بیش از ۴ کمپین حمایت از وی در فضای مجازی تلگرام فعال شده و با وعده و وعید به مردم چشم انتظاری تائید صلاحیت قهرمانی را تا قبل از ۴۸ ساعت شروع انتخابات می دهند.

این بازی در قسمتی به گونه ای پررنگ شد که کاندیدای هم جناحش حاج علی اکبری که در پایانی ساعت های ثبت نام از ورود به انتخابات امتناع کرده بود ، با برگزاری جلسه ای از قهرمانی چابک (که هنوز تائید صلاحیت ها اعلام نشده بود)  در منزل پدری اش در ماچیان حمایت نموده بود و بسیاری پس از رد صلاحیت قهرمانی به حاج علی اکبری که در دوره پنجم (حدود٢۵٠٠٠) و دوره ششم (حدود۴٠٠٠٠) و دوره هشتم ( بالغ بر٣۴٠٠٠) توانسته بود آرای چشمگیری داشته باشد، خرده بگیرند که چرا اینقدر زود از کاندیدایی که هنوز صلاحیتش تائید نشده حمایت نموده است.

فقط چندروزیمانده به انتخابات ، حضور علی اکبری در کنار رهبری املشی تمام پازلی که با عاطفه مردم متدین و ولایت مدار منطقه را بازی نمود ،مشخص شد و ازطرفی دیگر قراراست قهرمانی چابک ۴ اسفند ماه  در تجمع بزرگ حامیان دولت ،اصلاح طلبان واعتدالگرایان شهرستانهای رودسر واملش  درحمایت از حاج محمد مهدی رهبری سخنرانی نماید.

حال باید منتظر بود که این خیمه شب بازی انتخاباتی که عاطفه مردم را نشانه گرفته اند ،کی به پایان خواهد رسید.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد