آیت الله سید علی حسینی اشکوری شب گذشته (یک شنبه) در مسجد آبروان شهر مرزی آستارا با اشاره به نزدیک شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مطالبات و خواسته های مردم را نباید ابزار کسب رای قرار دهیم و این اقدام از نظر اخلاقی صحیح نیست.

اشکوریبه گزارش املش ما آیت الله اشکوری با بیان اینکه نمایندگان از شعار های پوچ برای کسب آرا نباید استفاده کنند، گفت: وعده هایی که کاندیدا به مردم می دهند و اگر در پایان به آن عمل نکنند حیثیت خود را تخریب کرده اند.

وی با بیان اینکه وظیفه نمایدندگان خدمت رسانی به مردم است عنوان کرد: خدمت به مردم باید طوری انجام شود که آن ها از انتخاب نمایندگانشان پشیمان نشوند و نمایندگان بتوانند در این آزمون سر بلند شوند.

کاندیدای پنجمین دوره خبرگان رهبری در مورد نقش و جایگاه رهبر معظم انقلاب گفت:  جایگاه رهبری در جامعه اسلامی  بسار حائز اهمیت است و رهبری خطرات ناشی از تفرقه و فتنه را به موقع گوش زد می کند.

آیت الله اشکوری تصریح نمود: مردم باید در همه حال گوش فرمان رهبری باشند ولایت فقیه را تنها نگذارند.

وی در پایان  دلیل پایدار ماندن یک ملت را در داشتن رهبری عالم دانست و اظهار داشت: کشور های عربی بار ها انقلاب کرده اند اما به دلیل نداشتن رهبری عادل و آگاه به یک پارچه گی و پایداری نرسیده اند.

شعاع مشرق

اشتراک این خبر در :