کد خبر: 64957

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۰۳ - ۱۶:۱۲

آیت الله اشکوری: مطالبات و خواسته های مردم را نباید ابزار کسب رای قرار دهیم

آیت الله سید علی حسینی اشکوری شب گذشته (یک شنبه) در مسجد آبروان شهر مرزی آستارا با اشاره به نزدیک شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مطالبات و خواسته های مردم را نباید ابزار کسب رای قرار دهیم و این اقدام از نظر اخلاقی صحیح نیست. به گزارش املش ما آیت الله اشکوری با بیان […]

آیت الله سید علی حسینی اشکوری شب گذشته (یک شنبه) در مسجد آبروان شهر مرزی آستارا با اشاره به نزدیک شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مطالبات و خواسته های مردم را نباید ابزار کسب رای قرار دهیم و این اقدام از نظر اخلاقی صحیح نیست.

اشکوریبه گزارش املش ما آیت الله اشکوری با بیان اینکه نمایندگان از شعار های پوچ برای کسب آرا نباید استفاده کنند، گفت: وعده هایی که کاندیدا به مردم می دهند و اگر در پایان به آن عمل نکنند حیثیت خود را تخریب کرده اند.

وی با بیان اینکه وظیفه نمایدندگان خدمت رسانی به مردم است عنوان کرد: خدمت به مردم باید طوری انجام شود که آن ها از انتخاب نمایندگانشان پشیمان نشوند و نمایندگان بتوانند در این آزمون سر بلند شوند.

کاندیدای پنجمین دوره خبرگان رهبری در مورد نقش و جایگاه رهبر معظم انقلاب گفت:  جایگاه رهبری در جامعه اسلامی  بسار حائز اهمیت است و رهبری خطرات ناشی از تفرقه و فتنه را به موقع گوش زد می کند.

آیت الله اشکوری تصریح نمود: مردم باید در همه حال گوش فرمان رهبری باشند ولایت فقیه را تنها نگذارند.

وی در پایان  دلیل پایدار ماندن یک ملت را در داشتن رهبری عالم دانست و اظهار داشت: کشور های عربی بار ها انقلاب کرده اند اما به دلیل نداشتن رهبری عادل و آگاه به یک پارچه گی و پایداری نرسیده اند.

شعاع مشرق

ارسال دیدگاه

کسب درآمد