کد خبر: 64924

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۰۲ - ۱۵:۴۳

سخنان صریح و روشنگرانه جانباز ۷۰ درصد گیلانی پیرامون یک کاندیدا/ دوره گذشته فریب خوردیم

جانباز ۷۰ درصد گیلانی گفت: حدود ۹۸ درصد گردانندگان دورهٔ قبل ستاد ایشان در نشستی هم پیمان شدیم که تحت هر شرایطی نه در ستادش همکاری کنیم و نه به ایشان رای دهیم. به گزارش املش ما ، بهبود نصیری از جانبازان والا مقام ۷۰ درصد گیلانی در گفتگو با خبرنگار سرویس سیاسی “درگیلان” با […]

جانباز ۷۰ درصد گیلانی گفت: حدود ۹۸ درصد گردانندگان دورهٔ قبل ستاد ایشان در نشستی هم پیمان شدیم که تحت هر شرایطی نه در ستادش همکاری کنیم و نه به ایشان رای دهیم.

بهبود نصیریبه گزارش املش ما ، بهبود نصیری از جانبازان والا مقام ۷۰ درصد گیلانی در گفتگو با خبرنگار سرویس سیاسی “درگیلان” با اشاره به اهمیت انتخاب فردی اصلح در انتخابات پیش رو اظهار کرد: مجلس شورای اسلامی نیازمند نمایندگانی دلسوز، کارآمد، مومن و انقلابی است و این ما مردم هستیم که باید با انتخابی که می کنیم موجب پیشرفت انقلاب اسلامی شویم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه شما که جانبازی ۷۰ درصد و از وارثان انقلاب هستید، معیارهای یک انتخاب اصلح را چه مواردی می دانید خاطرنشان کرد: مردم به افرادی رای دهند و اعتماد کنند که درد مردم را بفهمد نه اینکه وکیل الدوله یا وکیل الفتنه و ثناگوی فتنه گران باشد.

این یادگار ۸ سال دفاع مقدس با تاکید بر اینکه، نکند به کسانی رای دهیم که به فکر دنیای خود، اقوام و دار و دسته اش باشد، تصریح کرد: افرادی که ادعای جنگ و جهاد و ولایتمداری داشته ولی در عمل نه تنها از نام و نشان شهدا سوء استفاده می کنند بلکه در کمال تاسف مزار و مراسمات شهدا را نیز به ستاد انتخاباتی و میتینگ خود تبدیل کرده اند، شایستگی نمایندگی مجلس را ندارند.

این جانباز ۷۰ درصد در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه شما در دوره گذشته به چه کسی رای دادید، با ابراز تاسف خاطرنشان کرد: متاسفانه در دوره گذشته فریب کسی را خوردیم که وعده و وعیدهای فله ای میداد و دغدغه مردم و قشر ضعیف جامعه را نمی فهمید.

وی با بیان اینکه متاسفانه ۴ سال پیش رای خود را حرام کردم، اذعان داشت: با اینکه به دلیل اقدامات و مواضع “دشمن شاد کن” این فرد از وی فاصله گرفته ام، ولی شنیده ام در برخی از مجالس و نشست ها به حاضرین می گوید “فلانی همچنان بنده را حمایت میکند”! درحالی که عین دروغ است و کاملا این قضیه را تکذیب میکنم.

این یادگار ۸ سال دفاع مقدس با تاکید بر اینکه این شخص در هر گروه و دسته ای که باشد بار منفی خواهد داشت، تصریح کرد: حدود ۹۸ درصد گردانندگان دورهٔ قبل ستاد ایشان در نشستی هم پیمان شدیم که تحت هر شرایطی نه در ستادش همکاری کنیم و نه به ایشان رای دهیم.

این جانباز ۷۰ درصد در پایان با بیان اینکه ما نماینده ملت و مردم میخواهیم نه نماینده طایفه و دولت، خاطرنشان کرد: کسانی که با عکس رهبر معظم انقلاب دست به اخفال مردم برای کسب منفعت خود میزنند و در ایام فاطمیه آواز، پایکوبی و… به راه می اندازند را هرگز نماینده نخواهیم کرد.اینها نماینده ملت شهید داده نیستند بلکه مردودند و با پولهای کثیف آمده اند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

کسب درآمد