کد خبر: 64908

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۰۲ - ۷:۵۶

اعلام حمایت یک نامزدآذری زبان از «ذبیح نیکفر»+جزئیات

امیرحسین علیزاده نامزد آذری زبان دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با ارسالی پیامی به طور رسمی از  ذبیح نیکفر اعلام حمایت کرد. به گزارش املش ما به نقل از «لاهیجان» ، امیرحسین علیزاده نامزد آذری زبان مقیم لاهیجان که در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه لاهیجان و سیاهکل اعلام حضور کرد، […]

امیرحسین علیزاده نامزد آذری زبان دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با ارسالی پیامی به طور رسمی از  ذبیح نیکفر اعلام حمایت کرد.

امیرحسین علیزادهبه گزارش املش ما به نقل از «لاهیجان» ، امیرحسین علیزاده نامزد آذری زبان مقیم لاهیجان که در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه لاهیجان و سیاهکل اعلام حضور کرد، با ارسال پیامی رسمی از ذبیح نیکفر اعلام حمایت کرد. وی در بیانیه ای که برای پایگاه خبری«لاهیجان» ارسال کرده دلایل حمایت خود را اینگونه ذکر کرده است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین
میزان رای ملت است.(امام خمینی)
با عرض سلام و درود به هموطنان عزیز
اینجانب امیرحسین علیزاده کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی بر اساس پیشنهادات برخی از بزرگان و عزیزان شهر بالأخص دوستان، آشنایان، بازاریان عزیز و آذری های محترم وارد عرصه ی پرشور انتخابات گردیدم.
لکن با توجه به اعلام نظر نهایی شورای محترم نگهبان، از ورود به عرصه ی خدمتگذاری به ملت بازماندم.
ایحال، با تمکین نظر این شورای محترم که بعنوان تکیه گاه بی بدیل نظام مقدس جمهوری اسلامی بشمار می آید و با وجود حضور کاندیدای مستقل و مردمی شهرستان های لاهیجان، سیاهکل، دیلمان، شیرکوه رودبنه(جناب دکتر ذبیح نیکفر)، ضمن احترام به همه ی کاندیداهای محترم و بزرگوار حاضر در صحنه ی انتخابات، اعلام حمایت خود را از ایشان اعلام داشته و از تمامی مردم ولایتمدار شهرستان های لاهیجان و سیاهکل دیلمان، پیرکوه و رودبنه برای حضور در انتخابات که طبق فرموده مقام معظم رهبری از نعمات انقلاب اسلامی ایران می باشد، دعوت بعمل می آورم. چرا که هر رای مان در صندوق رای، تیر زهرآلودی است بر پیکره ی دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی.
به امید سربلندی روز افزون ایران اسلامی
و من الله التوفیق

امیرحسین علیزاده/دوم اسفند۹۴

ارسال دیدگاه

کسب درآمد