کد خبر: 64905

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۰۲ - ۶:۴۴

حمایت رسمی خشنود عزیزی از ذبیح الله نیکفر+متن بیانیه

خشنود عزیزی کاندیدای دوره های پنجم و ششم مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل با صدور بیانیه ای به پایگاه خبری تحلیلی درسیاهکل حمایت خود را از ذبیح الله نیکفر کاندیدای این حوزه انتخابیه در مجلس دهم اعلام کرد. خشنود عزیزی کاندیدای دوره های پنجم و ششم مجلس شورای اسلامی در حوزه […]

خشنود عزیزی کاندیدای دوره های پنجم و ششم مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل با صدور بیانیه ای به پایگاه خبری تحلیلی درسیاهکل حمایت خود را از ذبیح الله نیکفر کاندیدای این حوزه انتخابیه در مجلس دهم اعلام کرد.

خشنود عزیزی کاندیدای دوره های پنجم و ششم مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل با صدور بیانیه ای به پایگاه خبری تحلیلی درسیاهکل حمایت خود را از ذبیح الله نیکفر کاندیدای این حوزه انتخابیه در مجلس دهم اعلام کرد.

متن کامل بیانیه:

بسم الله الرحمین الرحیم
جَاء الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کَانَ زَهُوقًا
مردم شریف و صبور حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل
سلام علیکم
با درود به روح ملکوتی ناخدای سرافراز کشتی انقلاب اسلامی وآرزوی سلامتی برای مقام معظم ولایت حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) و استعانت از آیات شریفه سوره اسراء و استفاده از منویات احادیث مربوط به مباهله، اینجانب ضمن دعوت از آحاد مردم زادگاهم به حضوری پر شور در انتخابات هفتم اسفند ماه؛ اعلام میدارم حقیر در انتخابات جاری رأی خود را به صندوق به نام برادر ارزشمند جناب آقای دکتر نیکفر خواهم انداخت.

ان شاالله با همکاری متقابل با ایشان در راه آبادانی سرزمینمان گامی موثر برداریم.
برادر و فرزند کوچک شما
خشنود عزیزی

ارسال دیدگاه

کسب درآمد