کد خبر: 64900

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۰۱ - ۲۱:۱۱

سوء استفاده عضو شورای شهر از آرای مردمی به نفع کاندیدای خاص+عکس

شوراهای اسلامی از بدو تاسیس  به جهت رفع مشکلات مردم در شهرها و روستاها بصورت دموکراسی توسط  مردم انتخاب شده اند و وام دار همین مردمان می باشند، پس نباید اعضای شورا ها از آرای مردمی شان به نفع کاندیدای مورد علاقه خود ، سوء استفاده نمایند. به گزارش خبرنگار املش ما ، چندوقتیست جلسات خانگی  کاندیداهای مجلس شورای اسلامی  آغاز […]

شوراهای اسلامی از بدو تاسیس  به جهت رفع مشکلات مردم در شهرها و روستاها بصورت دموکراسی توسط  مردم انتخاب شده اند و وام دار همین مردمان می باشند، پس نباید اعضای شورا ها از آرای مردمی شان به نفع کاندیدای مورد علاقه خود ، سوء استفاده نمایند.

عضو شورای شهربه گزارش خبرنگار املش ما ، چندوقتیست جلسات خانگی  کاندیداهای مجلس شورای اسلامی  آغاز شده است و در بین حاضرین پای صحبت کاندیداها تصویر یکی از اعضای شورای شهر به چشم می خورد.

اعضای شورای شهری که بعنوان منتخبین مردم هستند و وام دار آنها به جهت خدمت گزاری و گره گشایی انتخاب شده اند ، بجای تدبیر در خصوص پیشرفت شهری به جلسات سیاسی انتخابات میروند و این حضورشان را مردم نشانه حمایتاز کاندیدای خاص برمیشمرند.

شاید برخی صاحب نظران هیچ گونه اشکالی بر حضور اعضای شورای شهر در این جلسات ندهند ، ولی باید این نکته را مورد توجه قرار داد که شهرهای کوچک ما  هنوز برپایه  رای های سنتی بنا نهاده شده و مردم به بزرگان شهرشان اعتماد دارند و حضور چهره سرشناس و معروف شهری موجب کسب آرا به نفع کاندیدای خاص میشود.

و اما سخنی با اعضای شورای محترم شهر ؛

دوستان بزرگوار ، بر نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی وظیفه است ، به جهت  حل مشکلات شهری در جلسات شورایی شما حضور یابند تا مشکلات کوچک و بزرگ شهرمان را باهم فکری و تدبیر شما حل نمایند و اگر شما در جلسات انتخاباتی آنها می روید یا موجب برگزاری نشستی می گردید اینگونه تفکر تداعی میشود که به دنبال هدفی خاص برای خودتان هستید که این لازمه بازبینی در تفکرات تان است لطفا به رای مردم که بعنوان امانت در دستان شماست، توجه کنید.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد