صبح امروز صادق اکبری با حضور در فرمانداری رودسر از ماراتن انتخابات این حوزه انتخابیه خداحافظی نمود تا رقابت بین ۱۶ کاندیدا ادامه پیدا کند.

به گزارش خبرنگار املش ما ، پنج شنبه هفته گذشته صادق اکبری، کاندیدایی که خود را از حزب اعتدال می دانست با محمد مهدی رهبری املشی اعتلاف نمود و با حضور در ستاد وی از این کاندیدا حمایت خود را اعلام داشت.

این کاندیدای جوان در کانال تلگرامی خود دلیل این کناره گیری را مشورت با بزرگان اصلاحات و اعتدال شهرستان و گیلان دانسته است و به همین جهت صبح امروز با حضور در ستاد انتخابات حوزه انتخابیه رودسر و املش انصراف خود را از کاندیداتوری انتخابات اعلام داشت.

 

براساس گزارش خبرنگار ما اصلاح طلبان شهرستان رودسر و املش که قرار بود ابراهیم اسماعیلی لیما تنها کاندیدای تائید صلاحیت گرفته شان را بعنوان کاندیدای اصلاح طلبان معرفی نمایند پس از جمع بندی و حتی همقدمی چند روزه با علی مرتضی حسینیان به سمت رهبری املشی رفتند و کاندیدایی که دولتی ها وی را حامی خود معرفی کرده بودند و سپس حزب ندای ایرانیان از وی حمایت کرده بود را کاندیدای خود معرفی نمودند.

حال باید دید آیا طرفداران اصلاح طلب شهرستان رودسر و املش که مجمع مشورتی شان بخاطر عدم پایبندی به اصول شان با انحطاط مواجه شد ، به سمت رهبری املشی خواهند رفت یا براساس اصول شان به کاندیدای اصلاح طلب شهرستان یعنی ابراهیم اسماعیلی لیما رای می دهند.

استعفای صادق اکبری و اصلاح طلبان رهبری

 

اشتراک این خبر در :