کد خبر: 64894

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۰۱ - ۱۹:۵۶

ادامه رقابت انتخابات در رودسر و املش با ۱۶ کاندیدا/اصلاح طلبان در سردرگمی انتخاب کاندیدا

صبح امروز صادق اکبری با حضور در فرمانداری رودسر از ماراتن انتخابات این حوزه انتخابیه خداحافظی نمود تا رقابت بین ۱۶ کاندیدا ادامه پیدا کند. به گزارش خبرنگار املش ما ، پنج شنبه هفته گذشته صادق اکبری، کاندیدایی که خود را از حزب اعتدال می دانست با محمد مهدی رهبری املشی اعتلاف نمود و با حضور […]

صبح امروز صادق اکبری با حضور در فرمانداری رودسر از ماراتن انتخابات این حوزه انتخابیه خداحافظی نمود تا رقابت بین ۱۶ کاندیدا ادامه پیدا کند.

به گزارش خبرنگار املش ما ، پنج شنبه هفته گذشته صادق اکبری، کاندیدایی که خود را از حزب اعتدال می دانست با محمد مهدی رهبری املشی اعتلاف نمود و با حضور در ستاد وی از این کاندیدا حمایت خود را اعلام داشت.

این کاندیدای جوان در کانال تلگرامی خود دلیل این کناره گیری را مشورت با بزرگان اصلاحات و اعتدال شهرستان و گیلان دانسته است و به همین جهت صبح امروز با حضور در ستاد انتخابات حوزه انتخابیه رودسر و املش انصراف خود را از کاندیداتوری انتخابات اعلام داشت.

 

براساس گزارش خبرنگار ما اصلاح طلبان شهرستان رودسر و املش که قرار بود ابراهیم اسماعیلی لیما تنها کاندیدای تائید صلاحیت گرفته شان را بعنوان کاندیدای اصلاح طلبان معرفی نمایند پس از جمع بندی و حتی همقدمی چند روزه با علی مرتضی حسینیان به سمت رهبری املشی رفتند و کاندیدایی که دولتی ها وی را حامی خود معرفی کرده بودند و سپس حزب ندای ایرانیان از وی حمایت کرده بود را کاندیدای خود معرفی نمودند.

حال باید دید آیا طرفداران اصلاح طلب شهرستان رودسر و املش که مجمع مشورتی شان بخاطر عدم پایبندی به اصول شان با انحطاط مواجه شد ، به سمت رهبری املشی خواهند رفت یا براساس اصول شان به کاندیدای اصلاح طلب شهرستان یعنی ابراهیم اسماعیلی لیما رای می دهند.

استعفای صادق اکبری و اصلاح طلبان رهبری

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد