عصر امروز تصویری از حضور مهدی رهبری املشی یکی از کاندیداهای دوره دهم مجلس شورای اسلامی شهرستان رودسر و املش در منزل سردار گیلانی مدافح حرم منتشر شد که مورد بازخواست سردار حق بین قرار گرفت.

سوء استفاده از عکس سردار حق بینبه گزارش خبرنگار املش ما ، تصویری از حضور رهبری املشی کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه رودسر و املش در منزل سردار حق بین که به تازگی از میادین نبرد حق علیه باطل در سوریه به کشور بازگشت بود دستخوش تبلیغات رسانه ای طرفداران وی شد.

این  سواستفاده تبلیغاتی از محبوبیت و جایگاه مدافعان حرم توسط طرفداران کاندیدایی که چندماه پیش در نطق پیش از دستور آقای رهبری املشی که نگاهی تنگ نظرانه، مبارزه با داعش خونخوار را در سوریه و حضور ایران در عملیاتهای مستشاری در آن کشور را خلاف مصالح کشور می دانست موجب شد سردار گیلانی به این تصویر عکس العمل نشان دهد و بیانیه ای صادر نمودند که به شرح ذیل می آید:

بسم الله الرحمن الرحیم

پیروزی های شورآفرین و تاثیرگذار جبهه مقاومت در سوریه و فتح شهرهای استراتژیک نبل و الزهرا که مدافعان حرم گیلانی نقشی بسیار تاثیر گذاری در آن داشتند، مایه غرور و افتخار ملی و دینی است.

متاسفانه در این میان یکی از افرادی که چند ماه پیش با نگاهی تنگ نظرانه، مبارزه با داعش خونخوار را در سوریه و حضور ایران در عملیاتهای مستشاری در آن کشور را خلاف مصالح کشور می دانست، یک دیدار معمولی که ظاهرا برای خداقوت به مدافعان حرم صورت گرفته بود را بدل به یک دیدار تبلیغاتی نموده و تصاویر آن را در فضای مجازی منتشر کرده است تا به نوعی با سو استفاده از مدافعان حرم به سبد رای خویش افزوده و برحرف های گذشته خود سرپوش نهد.

مدافعان حرم گیلانی ضمن تکذیب هرگونه دیدار تبلیغاتی، اینگونه اقدمات را به شدت محکوم کرده و اعلام می دارند که به هیچ وجه این سو استفاده ها را بر نمی تابند.

سردار محمد حق بین فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان

براساس گزارش خبرنگار ما این کاندیدای مجلس پس از نطق پیش از دستور در سه شنبه ۱۷ آذر ، مورد بازخواست بسیاری از اهالی خانواده شهدا بالاخص خانواده شهدای حرم گیلانی قرار گرفته بود.

اشتراک این خبر در :