کد خبر: 64881

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۳۰ - ۱۹:۴۹

سوء استفاده تبلیغاتی کاندیدای رودسری از همنشینی با سردار مدافع حرم+عکس

عصر امروز تصویری از حضور مهدی رهبری املشی یکی از کاندیداهای دوره دهم مجلس شورای اسلامی شهرستان رودسر و املش در منزل سردار گیلانی مدافح حرم منتشر شد که مورد بازخواست سردار حق بین قرار گرفت. به گزارش خبرنگار املش ما ، تصویری از حضور رهبری املشی کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه […]

عصر امروز تصویری از حضور مهدی رهبری املشی یکی از کاندیداهای دوره دهم مجلس شورای اسلامی شهرستان رودسر و املش در منزل سردار گیلانی مدافح حرم منتشر شد که مورد بازخواست سردار حق بین قرار گرفت.

سوء استفاده از عکس سردار حق بینبه گزارش خبرنگار املش ما ، تصویری از حضور رهبری املشی کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه رودسر و املش در منزل سردار حق بین که به تازگی از میادین نبرد حق علیه باطل در سوریه به کشور بازگشت بود دستخوش تبلیغات رسانه ای طرفداران وی شد.

این  سواستفاده تبلیغاتی از محبوبیت و جایگاه مدافعان حرم توسط طرفداران کاندیدایی که چندماه پیش در نطق پیش از دستور آقای رهبری املشی که نگاهی تنگ نظرانه، مبارزه با داعش خونخوار را در سوریه و حضور ایران در عملیاتهای مستشاری در آن کشور را خلاف مصالح کشور می دانست موجب شد سردار گیلانی به این تصویر عکس العمل نشان دهد و بیانیه ای صادر نمودند که به شرح ذیل می آید:

بسم الله الرحمن الرحیم

پیروزی های شورآفرین و تاثیرگذار جبهه مقاومت در سوریه و فتح شهرهای استراتژیک نبل و الزهرا که مدافعان حرم گیلانی نقشی بسیار تاثیر گذاری در آن داشتند، مایه غرور و افتخار ملی و دینی است.

متاسفانه در این میان یکی از افرادی که چند ماه پیش با نگاهی تنگ نظرانه، مبارزه با داعش خونخوار را در سوریه و حضور ایران در عملیاتهای مستشاری در آن کشور را خلاف مصالح کشور می دانست، یک دیدار معمولی که ظاهرا برای خداقوت به مدافعان حرم صورت گرفته بود را بدل به یک دیدار تبلیغاتی نموده و تصاویر آن را در فضای مجازی منتشر کرده است تا به نوعی با سو استفاده از مدافعان حرم به سبد رای خویش افزوده و برحرف های گذشته خود سرپوش نهد.

مدافعان حرم گیلانی ضمن تکذیب هرگونه دیدار تبلیغاتی، اینگونه اقدمات را به شدت محکوم کرده و اعلام می دارند که به هیچ وجه این سو استفاده ها را بر نمی تابند.

سردار محمد حق بین فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان

براساس گزارش خبرنگار ما این کاندیدای مجلس پس از نطق پیش از دستور در سه شنبه ۱۷ آذر ، مورد بازخواست بسیاری از اهالی خانواده شهدا بالاخص خانواده شهدای حرم گیلانی قرار گرفته بود.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 1

کل نظرات :4

 • رضا - املش

  تاریخ : ۱ - اسفند - ۱۳۹۴

  افکار عمومی بخوبی با سوابق قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اقای رهبری املشی آ شنا ومطلع بوده واساسا روحیه ایشان با این عوامفریبی ها برای جذب آ رای مرد م سازگاری نداشته و صرفا براساس تکلیف شرعی در عرصه رقابتهای انتحاباتی مجلس شورای اسلامی وارد گردیده است .

  ا


  پاسخ دادن

 • میلاد

  تاریخ : ۱ - اسفند - ۱۳۹۴

  بعد ادعای پاکدستی مظلوم نمایی میکنه که دارن منو تخریب میکنن بعد خودش دست به حرکت زشت و ناجوانمردانه میزنه


  پاسخ دادن

 • filk

  تاریخ : ۲ - اسفند - ۱۳۹۴

  من خودم از اظهارات آقای رهبری در باره سوریه ناراحت بودم

  ولی وقتی با دقت متن سخنرانی ایشون رو خوندم دیدم فقط در یک قسمت حرف غیر منطقی زدند

  ولی من هر چه دقت کردم علت این همه ناراحتی و توهین جناب آقای حق بین رو نفهمیدم

  آقای رهبری بارها صحبت های خودشان را تصحیح کردند و بارها ارادت خودشان را به مقام معظم رهبری ابراز کردند

  و به همین جهت به دیدار سردار حق بین رفتند ، و آقای محمد رضا علوی عکسی از آن دیدار در معرض دید عموم گذاشتند

  این کجاش جنبه تبلیغاتی داره ؟؟؟؟

  چرا ما همیشه دنبال متهم کردن هستیم ؟؟؟

  تمام خلق خدا میدانند که آقای رهبری احتیاجی به این گونه تبلیغات ندارند

  از سردار حق بین بسیار بعید بود که اینقدر زود و عجولانه دست به قلم بشوند و اینجور به یکی از خادمان صادق انقلاب توهین کنند


  پاسخ دادن

 • سيدعابدارغوان

  تاریخ : ۳ - اسفند - ۱۳۹۴

  دمت گرم سردار


  پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کسب درآمد