کد خبر: 64877

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۳۰ - ۱۹:۲۷

عکس منتشر شده از این دیدار بدون هماهنگی،نوعی شیطنت رسانه ای محسوب می شود

عکس منتشر شده از این دیدار بدون هماهنگی،نوعی شیطنت رسانه ای محسوب می شود به گزارش املش ما به نقل از رصد رودسر عصر امروز عکسی در فضای مجازی منتشر شد که در آن محمد مهدی رهبری با حضور در خانه سردار حق بین با وی دیدار کرد. شنیده ها حاکیست سردار حق بین ضمن […]

عکس منتشر شده از این دیدار بدون هماهنگی،نوعی شیطنت رسانه ای محسوب می شود

رهبری املشی و حق بینبه گزارش املش ما به نقل از رصد رودسر عصر امروز عکسی در فضای مجازی منتشر شد که در آن محمد مهدی رهبری با حضور در خانه سردار حق بین با وی دیدار کرد.

شنیده ها حاکیست سردار حق بین ضمن انتقاد انتشار عکس از این دیدار بدون هماهنگی، افزود: اگر کسانی که از انتشار این عکس در فضای مجازی خودداری نکنند این موضوع را به صورت قانونی پیگیری خواهم کرد.

وی در خصوص این دیدار گفت: در مسیر برگشت به خانه متوجه حضور چند ماشین در جلوی خانه خود شدم و به رسم ادب تقاضای دیدار آن هم بدون هماهنگی قبلی را پذیرفتم .

سردار حق بین گفت: عکس منتشر شده از این دیدار بدون هماهنگی ، نوعی شیطنت رسانه ای محسوب می شود که این حرکت از رسم مهمانی دور است و نباید طرفداران این چهره سیاسی از این عکس به نفع کاندید مورد علاقه خود در انتخابات استفاده می کردند.

وی اظهار کرد: نطق غیر منطقی این چهره سیاسی در مجلس مخالف نظر مقام معظم رهبری و آرمان های شهدای حرم بود و با گرفتن یک عکس این عملکرد غیر منطقی از ذهن مردم فراموش شدنی نیست.

سردار حق بین اضافه کرد: این چهره سیاسی در مواضع دیگر از نطق خود در مجلس دفاع کرده و اصرار وی در تایید حرف های قبلی خود جای تامل و تاسف دارد و تازمانی که این نامزد انتخابات مجلس حرف های خود را در مورد جبهه مقاومت تصحیح نکند نظام و خانواده شهدا اشتباه او را نمی بخشند./انتهای خبر

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد