کد خبر: 64871

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۹

امام جمعه کلاچای:کاندیداهای ردصلاحیت شده ،مردم را سر در گم و مایوس نکنند

امام جمعه کلاچای در خطبه نماز جمعه این شهر خطاب به کاندیداهای رد صلاحیت شده گفت: مردم را با وعده و عید سردرگم و مایوس نکنند. به گزارش خبرنگار  املش ما حجت الاسلام محمدحسن لطیفی در خطبه های نماز جمعه این شهر با تسلیت ایام فاطمیه حضرت زهرا (س) به سجایای اخلاقی ایشان اشاره نمود […]

امام جمعه کلاچای در خطبه نماز جمعه این شهر خطاب به کاندیداهای رد صلاحیت شده گفت: مردم را با وعده و عید سردرگم و مایوس نکنند.

امام جمعه کلاچایبه گزارش خبرنگار  املش ما حجت الاسلام محمدحسن لطیفی در خطبه های نماز جمعه این شهر با تسلیت ایام فاطمیه حضرت زهرا (س) به سجایای اخلاقی ایشان اشاره نمود و گفت: یکی از برکات نظام و انقلاب ما احیای ارزش های دینی علوی و فاطمی بوده است.

امام جمعه کلاچای به فرمایشات اخیر رهبر انقلاب در جمع مردم آذربایجان اشاره نمود و افزود: فرمایشات رهبری در مسئله انتخابات باید نصب العین ملت ایران قرار گیرد و با حضور حداکثری در پای صندوق های رای موجب ناامیدی و ناکامی دشمن شوند.

وی ریل خدمت گذاری و شکوفایی یک شهرستان را در انتخاب فرد اصلح دانست و گفت: برخی کاندیداهای رد صلاحیت شده بجای تمکین به قانون ، مردم را سردرگم و مایوس و با وعده و وعید واهی آنها را دلسرد از نظام می کنند.

حجت الاسلام لطیفی در پایان سخنانش از  طرفداران کاندیداها خواست : عکس کاندیداهای رقیب را پاره نکنند و از تخریب چهره ها بپرهیزند.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد