کد خبر: 64864

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۳۰ - ۷:۵۱

عملکرد نماینده رودسر واملش در مجلس نهم/رهبری املشی ۲۱۷ مین نفر شد

عملکرد نمایندگان مجلس توسط  آزمایشگاه شبکه‌های اجتماعی دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه تهران، در سایتی با عنوان “مجلس‌گرافی” ارائه گردید. به گزارش خبرنگار املش ما ، آزمایشگاه شبکه‌ های اجتماعی دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه تهران  با هدف شفاف سازی عملکرد نمایندگان مجلس شورای اسلامی، سامانه مجلس‌گرافی را راه اندازی نموده است و براساس ۶ شاخصه تعداد نطق ها، تعداد […]

عملکرد نمایندگان مجلس توسط  آزمایشگاه شبکه‌های اجتماعی دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه تهران، در سایتی با عنوان “مجلس‌گرافی” ارائه گردید.

به گزارش خبرنگار املش ما ، آزمایشگاه شبکه‌ های اجتماعی دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه تهران  با هدف شفاف سازی عملکرد نمایندگان مجلس شورای اسلامی، سامانه مجلس‌گرافی را راه اندازی نموده است و براساس ۶ شاخصه تعداد نطق ها، تعداد سوال از وزرا ، تعداد طرح های امضا کرده ، تعداد تذکرات ، تعداد طرح های ارائه شده به بررسی عملکرد نمایندگان پرداخت.

اطلاعات مورد استفاده برای تحلیل شامل ۳۵۰ صورتجلسه است که اولین جلسه آن در تاریخ ۱۳۹۱/۳/۷ و آخرین آن در تاریخ ۱۳۹۴/۶/۳ بوده است و فعالیتهای انجام شده بعد از این تاریخ در “مجلس‌ گرافی” ثبت نشده است.

آمار و اطلاعات ذیل ، عملکرد نماینده شهرستان رودسرو املش در دوره نهم مجلس شورای اسلامی است:

تعداد نطق ها پیش از دستور : ۳ نطق

 طرح های امضا شده : ۵۱ طرح

تعداد طرح های ارائه کرده : ۰ طرح

سوال از وزرا: ۱     

تعداد تذکرات:۰            

شاخص عدم حضور :۱۸۰ دقیقه

براساس این ۶ شاخص، رهبری املشی نماینده شهرستان رودسر و املش در رتبه ۲۱۷ مین نماینده مجلس از ۲۹۰ نماینده قرار گرفت.

عملکرد رهبری املشی در نهمین دوره مجلش

 

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد