کد خبر: 64858

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۳۰ - ۶:۰۵

آیت الله اشکوری در لنگرود: یکی از راههای کسب بصیرت و شناخت حق از باطل،تمکین و توجه به گفته ها و تذکرات ولی فقیه است

آیت الله حسینی اشکوری کاندیدای خبرگان رهبری پس از نماز مغرب و عشا شب گذشته در مسجد شهدای شهرستان لنگرود سخنرانی نمودند. به گزارش خبرنگار املش ما ، آیت الله حسینی اشکوری در ابتدای سخنانش به سابقه درخشان مردم این منطقه در تاریخ اشاره نمود و گفت: علما و شهدای بزرگی به دین مبین اسلام خدمت […]

آیت الله حسینی اشکوری کاندیدای خبرگان رهبری پس از نماز مغرب و عشا شب گذشته در مسجد شهدای شهرستان لنگرود سخنرانی نمودند.

به گزارش خبرنگار املش ما ، آیت الله حسینی اشکوری در ابتدای سخنانش به سابقه درخشان مردم این منطقه در تاریخ اشاره نمود و گفت: علما و شهدای بزرگی به دین مبین اسلام خدمت نموده اند که مایه افتخار هر گیلانی است .سردارانی و شهیدانی که همانند ستارگان درخشانی در آسمان عبودیت میدرخشند.

کاندیدای مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت : عاقبت نیک به راحتی برای انسان مسجل نخواهد شد و این نیازمند ارتباط مداوم و مستحکم با معبود است.

وی افزود: انسان های بزرگی عمرشان را در راه خدمت به اسلام و مسلمین گذراندند ولی در مواقع حساس به دلیل بی بصیرتی ، عاقبت بخیر نشدند و دین و دنیای شان را به باد دادند.

آیت الله حسینی اشکوری ادامه داد: زبیر یکی از نمونه های تاریخ اسلام است ، امیرالمومنین علی(ع) می فرماید : زبیر غمها و ناراحتی های فراوانی را از چهره پیامبر اکرم (ص) زدود و در بسیاری از جنگ ها دلاوری و فداکاری نمود ولی پس از رحلت پیامبر(ص) بدلیل بی بصیرتی و دنیا پرستی در مقابل امام خود ایستاد و تمام زحمات و تلاش های خود در راه اسلام را نابود ساخت.

این کاندیدای خبرگان رهبری  خاطرنشان کرد: امروز توجه و سپس عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری در مسایل سیاسی و اجتماعی باعث عبور از بحرانها و خطرات و فتنه های داخلی و خارجی میشود و یکی از راههای کسب بصیرت و شناخت حق از باطل، تمکین و توجه به گفته ها و تذکرات ولی فقیه است.

آیت الله اشکوری در لنگرود آیت الله اشکوری در لنگرود1 (14) آیت الله اشکوری در لنگرود1 (13) آیت الله اشکوری در لنگرود1 (12) آیت الله اشکوری در لنگرود1 (11) آیت الله اشکوری در لنگرود1 (10) آیت الله اشکوری در لنگرود1 (9) آیت الله اشکوری در لنگرود1 (8) آیت الله اشکوری در لنگرود1 (7) آیت الله اشکوری در لنگرود1 (6) آیت الله اشکوری در لنگرود1 (5) آیت الله اشکوری در لنگرود1 (4) آیت الله اشکوری در لنگرود1 (3) آیت الله اشکوری در لنگرود1 (2)

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد