کد خبر: 64829

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۲۹ - ۱۵:۴۲

حاکمی فر کاندیدای رودسر واملش:آمادگی مناظره با نمایندگان ادوار گذشته مجلس را دارم/با ۴طرح بزرگ اشتغال زایی آمده ام

مصطفی حاکمی فر متولد ۱۳۵۹ در جورکاسر شهرستان املش می باشد وی خود را وابسته به هیچ گروه و جناحی ندانست و گفت: خطم ولایت فقیه  و راهم راه شهداست. به گزارش خبرنگار املش ما مصطفی حاکمی فر متولد ۱۳۵۹ در جورکاسر شهرستان املش می باشد وی خود را وابسته به هیچ گروه و جناحی ندانست […]

مصطفی حاکمی فر متولد ۱۳۵۹ در جورکاسر شهرستان املش می باشد وی خود را وابسته به هیچ گروه و جناحی ندانست و گفت: خطم ولایت فقیه  و راهم راه شهداست.

مصطفی حاکمی فربه گزارش خبرنگار املش ما مصطفی حاکمی فر متولد ۱۳۵۹ در جورکاسر شهرستان املش می باشد وی خود را وابسته به هیچ گروه و جناحی ندانست و گفت: خطم ولایت فقیه  و راهم راه شهداست.

 

جوان ترین کاندیدای شهرستان رودسر علت ورود خود را وضع معیشت مردم و بیکاری جوانان بیان داشت و گفت: امام فرمودند کشاورزی باید اولویت مردم باشد ولی هیچ کدام از نمایندگان ۳۷ سال این شهرستان در کمیسیون کشاورزی حضور نداشته اند.

وی ادامه داد: نمایندگان سابق شهرستان در چندسال اخیر فقط شعار چای و برنج ایرانی سر داده اند ولی در عمل هیچ گونه حمایتی از این محصولات استراتژیک بعمل نیاورده اند.

حاکمی فر با انتقاد سیاست دولت در خرید نسیه چای گفت: کشاورز چایکار ما محصول خود را  بصورت نسیه به دولت می فروشد ولی اگر خودش کالایی را در بازار بخواهد خرید نماید مجبور است بصورت نقدی آن را تهیه کند.

این کاندیدای جوان اظافه کرد: چرا صنفی برای برنج وجود ندارد درصورتی که همه مشاغل صنف دارند و این را باید وکلای مردم گیلان در مجلس شورای اسلامی پیگیری نمایند که هیچ کدام از ۱۳ نفر در کمیسون کشاورزی حضور نداشته اند و دلیل عدم رشد گیلان ، عدم اتحاد نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی است .

وی خاطرنشان کرد: من به جرات می گویم تا به امروز مردم شهرستان های رودسر و املش ، اصلح را انتخاب ننموده اند و این به معنای آن نیست که فردی که انتخاب شده  آدم خوبی نبوده است بلکه انتخاب اصلح باید در زندگی مردم تاثیر گذار باشد .

مصطفی حاکمی فر تصریح نمود: مردم بجای آنکه احساساتی انتخاب کنند به حرف تمام کاندیداها گوش کرده و از راهکار های پیشرفت منطقه باخبرشوند.

کاندیدای انتخابات شهرستان رودسر و املش افزود: برخی کاندیداها که پیش از این نیز نماینده بوده اند بجای آنکه وعده و وعید دهند نسبت به عملکردشان باید پاسخگو باشند و بنده حاضرم با نمایندگان ادوار گذشته شهرستان رودسر و املش مناظره نمایم.

وی ادامه داد: ۴ طرح بزرگ برای رفع مشکلات معیشتی و اشتغال منطقه دارم از جمله سرمایه گذاری بر روی محصولاتی به غیر از چای و برنج – ایجاد کارخانجات شیر – استفاده از چوب جنگل و آب معدنی که بابرنامه ریزی صحیح بر هرکدام از ۴ طرح بزرگ بنده موجب اشتغال زایی تمامی افراد جامعه خود را فراهم خواهیم آورد.

حاکمی فر با انتقاد از عملکرد دولت در حمایت محصول داخلی گفت: بسیاری از سازمان ها و نهاد های دولتی می توانند در سبدکالای شان محصولات کشاورزی منطقه از جمله چای و برنج بگنجانند بجای آنکه چای و برنج خارجی باشد.

این کاندیدای جوان شهرستان رودسر و املش همه مشکلات امروز جوامع را از بیکاری دانست و گفت: اگر طلاق در جامعه زیاد شده است باید شغل ایجاد کرد زیراکه جوان بیکار وقت خود را با قلیان سراها و چیزهای بیهوده دیگر پرمی کند و بی بندباری افزایش می یابد.

وی در پایان به برنامه های ویژه خود درخصوص بانوان و ورزشکاران اشاره نمود و گفت: ایجاد مجتمع های ورزشی نیاز هرمنطقه ایست و در صورتی که افتخار نمایندگی مردم در مجلس را داشته باشم پارک ویژه بانوان و شبکه بهداشت منطقه ای ایجاد خواهم نمود.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد