کد خبر: 64808

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۲۹ - ۶:۰۷

در اولین روز تبلیغات انتخابات؛موریانه به جان اصلاح طلبان رودسر و املش افتاد+سند

شواری مشورتی اصلاح طلبان شهرستان رودسر و املش که خودشان را فعالترین شواری مشورتی استان تلقی می کردند ، نتوانستند از تنها نامزد تائید صلاحیت گرفته شان حمایت کنند. به گزارش خبرنگار املش ما ، صبح امروز مطلبی منتسب به ابراهیم اسماعیلی لیما در یکی از گروههای تلگرامی منتشر شد که از بی برنامه گی و تفرقه […]

شواری مشورتی اصلاح طلبان شهرستان رودسر و املش که خودشان را فعالترین شواری مشورتی استان تلقی می کردند ، نتوانستند از تنها نامزد تائید صلاحیت گرفته شان حمایت کنند.

به گزارش خبرنگار املش ما ، صبح امروز مطلبی منتسب به ابراهیم اسماعیلی لیما در یکی از گروههای تلگرامی منتشر شد که از بی برنامه گی و تفرقه در شورای مشورتی اصلاح طلبان رودسر و املش خبر می داد.

شواری مشورتی اصلاح طلبان رودسر و املش که خودشان را فعالترین شواری مشورتی استان تلقی می کنند با ۴ گزینه در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی قد علم کرده بودند که فقط یک کاندیدا توانست تائید صلاحیت شود.

براساس مطلبی که ابراهیم اسماعیلی لیما در کانال تلگرامی حامیان تغییر(متعلق به کاندیدای رد صلاحیت شده آقای یزدان محمدبیکی) منتشر کرده از بدو امضای میثاق نامه تا به امروز توسط ۴ کاندیدا ی اصلاح طلب، نقض هایی توسط این شورا صورت گرفته است و بنابر اطلاع خبرنگار ما شب گذشته شورای مشورتی سمت و سوی پیکان حمایتی خود را خارج از افرادی که میثاق نامه را امضا نموده بودند، برده است . که این خود نشان از استیصال و درماندگی شورای مشورتی اصلاح طلبان در وحدت و هماهنگی دارد.

نامه ابراهیم اسماعیلی

 

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد